Výpredaj
Pillars of Eternity: The White March Expansion Pass

Pillars of Eternity: The White March Expansion Pass

PC
Vyšlo: 10.9.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 45975
Fyzická kópia
Nie je skladom
12.99 € 7.99 €
Pillars of Eternity: The White March Expansion Pass Pillars of Eternity: The White March Expansion Pass
PC Fyzická kópia
Nie je skladom
12.99 € 7.99 €

Podrobné informácie

PEGI 16 Násilie
>

Nejedná sa o samostatne hrateľný produkt. Expansion Pass vyžaduje ku spusteniu hru Pillars of Eternity (Steam verziu).

Pillars of Eternity Expansion Pass obsahuje The White March: Part I a Part II za zvýhodnenú cenu. The White March – Part II sa automaticky ponúkne majiteľom Expansion Passu akonáhle bude v zime vydaný.

 

Pillars of Eternity: The White March – Part I je rozsiahlou expanziou s množstvom hodín nových dobrodružstiev integrovaných do hlavného príbehu. Okrem vytvárania nových questov a oblastí, pracuje tým Obsidian Enterntainment taktiež na vylepšovaní hry ako takej, vrátane úprav, ako je vylepšenie umelej inteligencie vášho herného doprovodu a taktiež nepriateľov. Pokiaľ ste dosiaľ nehrali Pillars of Eternity, teraz máte skvelú príležitosť skočiť rovnými nohami do hry a užiť si klasické hardcore RPG, ktorým The White March – Part I určite je.

 

Hlavné prvky:

  • Zvýšenie stropu skúseností a levelov: vaše spoločenstvo šiestich dobrodruhov môže teraz dosiahnuť miesto až 14. levelu (namiesto pôvodných 12). S novými skúsenostnými úrovňami prichádzajú nové kúzla, schopnosti a talenty pre všetkých 11 herných tried.
  • Nové oblasti k preskúmaniu: expanzia sa po vzoru Icewind Dale zameriava na zasneženú krajinu. Prináša nový quest hub a množstvo ďalších questov a dungeonov.
  • Soulbound zbrane: táto expanzia prináša mocné artefakty, ktoré časom nabúdajú na sile. Tieto zbrane získavajú sily a atribúty v závislosti na triede, ktorá je s nimi spojená.
  • Noví spoločníci: Part I predstavuje dvojicu spoločníkov, ktorých budete môcť behom svojich výprav využiť. Je to tulák Diabol z Caroc a mních Zahua. Pripojí sa k vám behom questu v The White March, ale môžu sa s vami vydať plniť aj questy zo základnej hry.
  • Multi-class talenty: triedy dostávajú možnosť využiť skúsenosti z iných tried.
  • Umelá inteligencia spoločníkov: dostávate možnosť naskriptovať umelú inteligenciu, a tak sa sústrediť na postavy, na ktorých vám yáleží najviac.
  • Vylepšená umelá inteligencia nepriateľov: nepriatelia a monštrá sú chytrejšie než kedy predtým. Nový systém pretvoril celú hru vo väčšiu výzvu. Kúzelníci napríklad po novom využívajú väčšiu škálu kúziel.
  • Respec: v akejkoľvek hospode môže hráč „prelevelovať“ svojich spoločníkov. To dáva hráčom väčšiu flexibilitu pri experimentovaní s RPG systémom a vyskúšaní nových multi-class talentov. Pokiaľ nie ste so svojou postavou celkom spokojný, tak si ju môžete od piky prerobiť.

 

 

© 2015 Paradox Interactive™.  Trademarks belong to their respective owners.  All rights reserved.HW požadavky

Nejedná se o samostatně hratelný produkt. Expansion Pass vyžaduje ke spuštění hru Pillars of Eternity (verze Steam).