Zoznam predajní
Zobraziť Predajne Brloh na väčšej mape
Brloh Bratislava Heydukova 14

Heydukova 14
811 08 Bratislava
Telefón: 0220275575
bratislava.h14@brloh.sk
Brloh Bratislava Aupark

Einsteinova 18
851 01 Bratislava
Telefón: 0220275577
bratislava.aupark@brloh.sk
Brloh Bratislava Avion

Ivánska cesta 16
821 04 Bratislava
Telefón: 0220275578
bratislava.avion@brloh.sk
Brloh Bratislava Polus

Vajnorská 100
831 03 Bratislava
Telefón: 0220275579
bratislava.polus@brloh.sk
Brloh Bratislava Bory Mall

Lamač č. 6780
841 03 Bratislava
Telefón: 0220275559
bratislava.bory@brloh.sk
Brloh Trnava Max

Ferka Urbánka 11
917 01 Trnava
Telefón: 0333214483
trnava.max@brloh.sk
Brloh Trnava City Arena

Kollárova 20
917 01 Trnava
Telefón: 0220275508
trnava.cityarena@brloh.sk
Brloh Nitra

Akademická 1/A
949 01 Nitra
Telefón: 0373214483
nitra@brloh.sk
Brloh Trenčín

M. R. Štefánika 426
911 01 Trenčín
Telefón: 0323214483
trencin@brloh.sk
Brloh Žilina

Námestie A. Hlinku 7B
010 01 Žilina
Telefón: 0413214483
zilina@brloh.sk
Brloh Banská Bystrica

Na Troskách 25
974 01 B.Bystrica
Telefón: 0483214483
bystrica@brloh.sk
Brloh Poprad

Dlhé Hony 4588/1
058 01 Poprad
Telefón: 0582245511
poprad@brloh.sk
Brloh Prešov

Vihorlatská 2A
080 01 Prešov
Telefón: 0513214483
presov@brloh.sk
Brloh Košice

Moldavská 32
040 11 Košice
Telefón: 0553214483
kosice@brloh.sk
Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac