Brloh Bazár
Čo je Brloh Bazár?Čo vám Brloh Bazár ponúka?

  • Tisíce hraných hier so zárukou 12 mesiacov.
  • Výkup konzolových hier protiúčtom za iný tovar alebo za hotovosť.
  • Výhodné TRADE IN akcie, vďaka ktorým si zakúpite novinky už od 1 €.

Máte z čoho vyberať


V každej našej predajni a e-shope nájdete širokú ponuku hraných konzolových hier so zárukou 12 mesiacov. Všetky predávané hry sú skontrolované našimi zamestnancami a v prípade potreby sú disky zbavené škrabancov, aby sa k vám dostali v čo najlepšom stave.

Aktuálna ponukaPredajte nám svoje hry a ušetrite


Konzolové hry, ktoré si v Brlohu kúpite alebo vám doma ležia ladom, nám môžete predať naspäť. Ak zaplatíte svojimi hrami, ďalší nákup vás nemusí stáť ani euro.

Výkup
Ako zistiť výkupnú cenu vopred
  • Pomocou aplikácie na Facebooku alebo pre chytré telefóny.
  • Napísaním otázky na emailovú adresu preowned@brloh.sk či na niektorú z predajní.
  • Výkupné ceny sú platné vždy v dobe generovania alebo odoslania odpovede a môžu sa kedykoľvek zmeniť.

TRADE IN akcie – novinky už od 1 €


TRADE IN akcie sú špeciálne predobjednávkové ponuky. V rámci nich si zakúpite vybrané novinky už od 1 € výmenou za vaše staré hry, ktoré spĺňajú zadanú podmienku. Informácie o prebiehajúcich TRADE IN akciách nájdete v predajniach, webe Brloh.sk alebo v e-mailovom newslettri.

Výkup konzol


Ak máte doma Xbox 360 alebo PlayStation 3, tak nám môžete svoju starú konzolu predať a ušetriť tak pri nákupe novej konzoly. Výkup aktuálne prebieha v predajni Brloh Bratislava Polus. Viac informácií o výkupe konzol nájdete TU.

Dôležité upozornenia


V rámci služby Bazár predávame a vykupujeme hry na nasledujúce platformy: PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 2, PlayStation Portable, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Nintendo WiiU. Hry pre PC ani MAC nevykupujeme a od 1. júna 2015 ani hry pre Nintendo DS a Nintendo Wii. Rovnako tak nevykupujeme, s výnimkou v predchádzajúcom odstavci, ani konzoly a príslušenstvo.

Záruka na bazárový tovar je 12 mesiacov. Negarantujeme funkčnosť jednorázových kódov (stiahnuteľný obsah, online pass). U titulov, ktoré ukladajú obsah na hernom médiu, nenesieme zodpovednosť za prípadný užívateľský obsah, ktorý na ňom mohol zostať.

Pri predaji hier sa musíte preukázať platným občianskym preukazom, poprípade pasom. Vaše identifikačné údaje budú zaznamenané v kúpnej zmluve, ktorú s vami podľa platného slovenského práva pri každom predaji hier uzatvárame.

Vykúpené hry musia byť v predajnom stave, mať obal, disk a manuál, ak je štandardne prítomný a byť v anglickom, českom jazyku, prípadne anglicko-českej lokalizácii. V prípade poškriabaného či inak poškodeného média môže byť od výkupnej ceny odrátané 2 € za jeho opravu. Vyhradzujeme si právo odmietnuť hru vykúpiť bez upresnenia dôvodov.

Výkupné ceny protiúčtom a za hotovosť sa líšia a podliehajú zmenám. Pre získanie výkupnej ceny protiúčtom si musíte vybrať tovar, ktorý má vyššiu predajnú cenu, ako je výkupná cena protiúčtom.

Hry do bazáru vykupujeme iba v našich predajniach.

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
08.12.2016 11:05 Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov. ... Viac
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac