Real Arcade Pro 4 "Kai" Fighting Stick (PS3/PS4)

PlayStation 4
Vyšlo: 12.8.2016
Lokalizácia: Český manuál
Kód produktu: 49118
Skladom (v predajniach )
139.99 €
Real Arcade Pro 4 "Kai" Fighting Stick (PS3/PS4) Real Arcade Pro 4 "Kai" Fighting Stick (PS3/PS4)
PlayStation 4
Skladom (v predajniach )
139.99 €

Podrobné informácie

Najlepší zážitok z hry

S arkádovým ovládačom si pripomeniete neopakovateľnú atmosféru klasických videoherných automatov - avšak bez nutnosti mať vrecká plné drobných.

Staňte sa majstrom arény

Real Arcade Pre 4 Kai je ovládacím pultom turnajové kvality, využívaný aj profesionálnymi hráčmi. Je váš súper o zlomok sekundy rýchlejší, zasahuje vás presnejšie než by malo vôbec byť v ľudských silách? Možno je vyzbrojený ovládačom Real Arcade Pre ...

Okrem bezkonkurenčnej rýchlosti a presnosti možno navyše plne prispôsobiť rozloženie ovládacích prvkov vašim potrebám - tlačidlá sú programovateľné a je možné aj priradiť jednému tlačidlu spustenie viac funkcií súčasne a ovládaciu páku môžete prepínať medzi funkciou pravej alebo ľavej analógovej páčky alebo d-padu.

Nekompromisná kvalita

Ovládací pult je navrhnutý japonskými techniky spoločnosti Hori a je oficiálne licencovaný spoločnosťou Sony, čo je zárukou plnej kompatibility, 100% funkčnosti a kvality prevedenia.

Navyše obsahuje recenzentov oceňované komponenty, ktoré možno nájsť v japonských arkádových automatoch a sú dostupné iba v produktoch spoločnosti HORI - ovládaciu páku HAYABUSA, navrhnutú so špeciálnou v-cut štruktúrou tak, aby sa zrýchlila odozva a zároveň redukovala vstupné záťaž zariadení o 15%, a tlačidlá KURO, ktorá bola vytvorená s menšiemu rozostupy medzi plášťom zariadení a tlačidlami pre ešte rýchlejšiu odozvu.

Ovládač je kompatibilný ako so systémami PlayStation 4 i PlayStation 3 a tak si s ním vychutnáte najnovšie hry aj staršie klasiky.

Kľúčové vlastnosti:

• Oficiálne licencované spoločnosťou Sony
• Nový zážitok z hry vďaka arkádovému rozloženie ovládacích prvkov
• Presnosť a rýchlosť ovládanie na úrovni profesionálnych hráčov
• Programovateľné tlačidlá pre maximálne prispôsobenie vášmu štýlu hry
• Unikátny komponenty a špičková kvalita prevedenia
• Spätne kompatibilný aj so systémom Playstation 3

Foto & Video