Aktualita

06.08.2014 12:16

NOVÝ WEB BRLOHU - 2014
Milí Brloháči,
ak ste dnes pristáli na adrese Brloh.sk, určite ste si všimli zmenu. Dúfame, že sme prekvapili milo. Pred necelými dvoma rokmi sme sľúbili digital download hier a toľko žiadané e-knihy. Svoj sľub dnes plníme.

Aby sa tak mohlo stať, stránka Brlohu musela prejsť väčšími systémovými zmenami a keď už sme sa do toho pustili, vzali sme to pekne „od podlahy“. Týmto spúšťame skúšobnú prevádzku nového webu, tzv. BETA verziu.

Chceme, aby stránka Brlohu bola pre vás čo najpohodlnejšia a k tomu by sa nám zišla aj vaša drobná pomoc. Do očí bijúce chyby sme už snáď odstránili, ale v poslednej fáze pred spustením nám mohlo určite niečo uniknúť. Ak teda narazíte surfovaním po stránke Brlohu na nejakú chybu, prosíme upozornite nás. Rovnako neváhajte napísať aj svoj názor, či sa vám stránka pozdáva, alebo nie, čo by ste si želali pridať, čo naopak sa vám zdá zbytočné, atď... Vopred ďakujeme.

Čo všetko sa zmenilo? Tak napríklad:Akcie!Doteraz ste po nich museli pátrať a prostredníctvom sociálnych sieti sme si často museli prečítať aj komenty typu: „Keby som to bol vedel/a,...“. Teraz vám už žiadne mimoriadne ponuky neuletia! Venovali sme im totiž samostatné oddelenie, ktoré nájdete hneď na prvom mieste v navigačnej lište pod logom Brlohu. Stačí sa posunúť kurzorom myšky na slovo Akcie a všetky aktuálne prebiehajúce akčné ponuky máte na dosah.

AkcieCeny!Pre fanúšikov internetového nakupovania jedno z najdôležitejších kritérií (nebudeme predstierať opak, že áno). Tiež nechceme tvrdiť, že odteraz u nás nájdete najlacnejšie produkty široko-ďaleko. Ale v rámci našich možností a hlavne nášho regiónu si dovolíme tvrdiť, že s blízkou konkurenciou sú ceny v Brloh E-shope porovnateľné. Ba, v niektorých druhoch sortimentu aj výrazne lepšie (knihy, komiksy,...). A to aj preto, že sme sa rovnako ako Vy, vykašľali na všelijaké bonusy a pokusy o vernostný systém. Naše skúsenosti hovoria jasne - na internete väčšinu z Vás najviac zaujímala cena a ešte bonusy k predobjednávkam.Nová funkcia – strážny pes„Toto by som chcel, ale toľko za to nedám!“ Nevyhovuje vám súčasná cena? Možno pôjde produkt čoskoro do akcie, alebo klesne cena v rámci štandardného precenenia. Stačí vypustiť psisko! On cenu postráži za Vás a automaticky k vám pribehne do mailovej schránky ak cena klesne na hranicu, ktorú si sami nastavíte.

Vypustiť psisko!
Lepšie popisy pri produktoch, lepšia prehľadnosťPoznáte určite aj z iných webov...formou kliknutia na konkrétnu záložku sa teraz hneď dozviete napr. HW požiadavky, screenshoty, videa, recenzie, odporúčania ostatných. Nemusíte scrollovať, alebo ešte horšie úplne prehliadnuť to čo Vás skutočne o danom produkte zaujíma. Sami si určite čo chcete vidieť. Do väčšiny nových produktov pridávame na hornú časť popisu produktu obrázkový nadpis, ktorý často po kliknutí ukrýva celý grafický článok venovaný práve tejto hre alebo série hier, kde si môžete pozrieť celú ponuku spojenú s týmto produktom.

Jednými z prvých produktov pre ktoré sme pripravili špeciálnu stránku sú hry The Sims 3

Lepšia prehľadnosťHomepageTak tá sa zmenila od základov. Ľavý panel s ponukou budeme ešte mierne tuningovať, ale banery na hlavnej stránke (rovnako ako na obálke časopisov), by Vám mali napovedať čo práve najviac letí. Prípadne môžete využiť skratku k svojim obľúbeným titulom prostredníctvom navigačnej lišty. Stačí len podržať myšku na konkrétnom oddelení alebo naň kliknúť, a vyroluje sa Vám jednoduché menu s kategóriami. Nemusíte teda pracne pátrať v klasickom menu.

HomepagePribudli nové spôsoby doručenia– napr. Slovenská pošta - a takto by sme mohli pokračovať, ale... veď vyskúšajte sami. Budeme veľmi radi, keď nám pomôžete vychytať chyby, upozorníte nás na veci, ktoré sme prehliadli, lebo už trpíme internetovou slepotou, napíšete nám čo by ste ešte chceli vylepšiť, zdokonaliť, čo vám chýba. Pripomíname, že toto je tzv. BETA verzia. Chýbajúce popisky, obrázky, názvy – usilovne dopĺňame neustále.P.S.:A ešte malá info pre registrovaných užívateľov. Nie je nutné registrovať sa znova! V pravom hornom menu nájdete bežiaceho panáčika s košíkom a pod ním kolonky pre prihlásenie. Vo svojom profile nájdete napríklad výpis starých objednávok.


Ďakujeme za pomoc, užívajte si.

Svoje názory, rady, pripomienky nám môžete posielať SEM - henka@brloh.sk

Váš BrlohTeam

Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac
06.09.2016 10:21 Back to School ... Viac