Aktualita

01.01.2013

Možnosti platenia v e-shope a v sieti predajní BrlohE-ShopPodľa toho akú možnosť doručenia si zvolíte, máte možnosť zaplatiť za objednané produkty nasledujúcimi spôsobmi:

 • Na dobierku - kuriérovi GLS alebo Slovenskej pošty pri doručení zásielky - zásielka k vám poputuje obchodným balíkom a pri jej preberanízaplatíte v hotovosti do rúk kuriérovi.
 • Na dobierku - na pobočke Slovenskej pošty pri preberaní zásielky - zásielka na určenú poštu poputuje obchodným balíkom a pri jej preberaní zaplatíte v hotovosti tete poštárke za prepážkou. Táto možnosť platby sa dá vybrať len pri výbere dodania zásielky na poštu.
 • Na dobierku - platobnou kartou pri doručení zásielky - zásielku si vyzdvihnete vo vami určenom balíkomate EasyPack24/7 a zaplatíte zaň platobnou kartou na POS terminále balíkomatu. Táto možnosť platby sa dá vybrať len v prípade dodania zásielky do balíkomatu
 • Online bankovým prevodom - TatraPay - pred odoslaním zásielky - pre majiteľov účtov v Tatra banke - platba prebehne prevodom z vášho účtu,
 • Online platobnou kartou - CardPay - pred odoslaním zásielky - pre držiteľov platobných kariet, ktorých logá sú zobrazené na našej stránke.
 • Online, prostredníctvom mobilnej aplikácie - VIAMO - túto možnosť platby majú zákazníci, ktorí majú účet v Tatra banke, VÚB banke alebo ZUNO a majú nainštalovanú aplikáciu VIAMO vo svojom mobilnom zariadení.
 • Bankovým prevodom - pred odoslaním zásielky - pre tých, čo chcú platiť bezhotovostne, ale nemajú platobnú kartu alebo ju nechcú použiť, prípadne nemajú účet vedený v Tatra banke.
  Pozor - vašu objednávku vybavíme až po pripísaní vašej platby na náš bankový účet. Skôr určite nie. Myslite na to prosím najmä pri voľbe Prevzatím zásielky v predajni
 • Predajne Brloh  Vo všetkých našich predajniach môžete platiť platobnými kartami Visa, Maestro, Mastercard, American Express, Diners Club a ďalšími. A to aj bezkontaktne, ak to Vaša karta umožňuje.
  Za tovar môžete platiť nielen v hotovosti či kartou, ale aj poukážkami, dokonca aj virtuálnymi. Akceptujeme takmer všetky druhy:
  • Sodexo: Relax Pass, Universal Pass, Smart Pass, Flexi Pass
  • Edenred: Ticket Compliments, Ticket Multi, Ticket Energy, e-ticket
  • Cadhoc: Darčekový kupón, Relax kupón.
  • VAŠA Slovensko: Darčekový lístok, Relaxačný lístok, t∞cash (len s platným členským preukazom Teenfinio)
  Týmito poukážkami nie je možné platiť za nákup hracích konzol a zároveň nie je možné využiť žiadne zľavy vyplývajúce z členstva vo vernostných systémoch, ktoré platia v našich predajniach.

  Drobné upozornenie - platba za tovar objednaný cez e-shop brloh.sk, s vybavením objednávky v predajni Brloh (tzv. osobný odber) je možná vždy len vopred, podľa pravidiel platieb v e-shope. V predajni sa u nás za objednávky z e-shopu vôbec nedá zaplatiť.
  Zákaznícka linka Brlohu
  PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
  Sociálne siete
  Novinky na e-mail
  Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
  Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
  Aktuality
  07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
  16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
  15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
  15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
  09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac