Aktualita

03.11.2014

Posledný level: Videoherný kvíz 2


Už máte plán na novembrový nedeľný podvečer?

Ak nie, máme pre vás skvelý tip ako ukončiť týždeň hravo!

Posledný Level prináša už po druhýkrát skúšku vedomostí! A nie len-tak hocijakú. Pripravil VIDEOHERNÝ KVÍZ pozostávajúci zo 48 otázok zo sveta videohier od 70-tych rokov až po súčasnosť. Nechali sme sa zlákať aj my a tak okrem venovania cien pre víťazné tímy, sme sa rozhodli otestovať tiež. Ak teda ešte nemáte program, príďte si preveriť svoje (ale aj naše) vedomosti už v nedeľu 16.11.2014 o 17:00 hod do KC Dunaj!

Aké sú pravidlá?

Zostavte si tím z maximálne 4 hráčov, zaregistrujte sa (poslaním správy na Posledný Level) pod názvom tímu a príďte súťažiť. Adresa pre správu: Fb.com/poslednylevel

Počet miest je limitovaný, preto sa môže zúčastniť iba 30 družstiev/tímov (teda dokopy 120 hráčov)! Ak ste ale iba dvaja/traja, tak nevadí, nemusíte zháňať spoluhráčov. Akceptované budú aj menejčlenné tímy.

Vstupné: 4 €, vstupenky zakúpite v predpredaji v na bare KC Dunaj, alebo na mieste pred podujatím. Výťažok zo vstupného poputuje na prenájom sály a personálu...ak by to teda niekoho zaujímalo...
Viac o videohernom kvíze TU!

Nie je dôležité vyhrať, ale ZABAVIŤ SA! To by mala byť dostatočná odmena pre zúčastnených, ale každá súťaž predsa musí mať aj ceny pre víťazov! A tie pochádzajú – ako inak? – z Brlohu.

Hlavná cena: Hráči tímu, ktorý bude najlepší získajú okrem víťazného titulu 10 € poukážku (1 ks/osoba) do predajní Brloh a tričko podľa vlastného výberu z aktuálnej Brloh Fashion ponuky, plus spoločné konzumné vo výške 20 € na bare KC Dunaj.
Každý hráč z družstva, ktoré skončí na 2. mieste nafasuje poukážky v hodnote 5 € a tričko, plus 15 € spoločné konzumné.
Ani družstvo s umiestnením na 3. mieste neodíde naprázdno. Každý si odnesie tričko s hernou tematikou a spoločné konzumné v hodnote 10 €.

Čaká vás/nás 6 kôl po 8 otázok, všetky zo sveta počítačových a konzolových hier (a možno aj nejaký-ten automat). Zúčastniť sa môžu iba osoby staršie ako 18. rokov.

Do súťaže sa zapojí aj BrlohTeam. Nemohli sme odolať. Otázky nepoznáme, ak si teda chcete svoje vedomosti porovnať s našimi, pôjde o férový „súboj“. Chceme sa hlavne baviť, preto sme si ako jeden zo sponzorov súťaže „vybavili protekciu“, a bolo nám dovolené zapojiť sa tiež. Samozrejme bez nároku na akúkoľvek výhru. Ak by sme sa teda náhodou ocitli medzi trojicou víťazov, cien sa zriekame v prospech ďalšieho umiestneného tímu.


Vidíme sa v nedeľu 16.11.2014 o 17-tej v KC Dunaj, Bratislava!

Tešíme sa na stretnutie, Váš BrlohTeam.


Zákaznícka linka Brlohu
PočítačPlayStationXboxNintendoKarty a iné hryKnihyKomiksFigúrkyBrloh FashionBrloh BazárBrloh Digital
Sociálne siete
Novinky na e-mail
Vyplňte e-mail, na ktorý si prajete mať pravidelne zasielané informácie o novinkách a akciách.
Aktuálne vydanie Informačného e-mailu.
Aktuality
07.12.2016 11:50 Vianočné tipy ... Viac
16.11.2016 12:57 Užite si poriadny luxus ... Viac
15.11.2016 10:43 Deň dopravy zadarmo ... Viac
15.09.2016 13:40 NHL 17 s konzolou PlayStation 4 výhodne! ... Viac
09.09.2016 09:31 Dishonored 2 s tričkom ... Viac