Tearaway Unfolded Standard+ Edition

PlayStation 4
Vyšlo: 9.9.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 45972
Krabicové vydanie
Skladom
21.99 € 14.99 €
Tearaway Unfolded Standard+ Edition Tearaway Unfolded Standard+ Edition
PlayStation 4 Krabicové vydanie
Skladom
21.99 € 14.99 €

Podrobné informácie

PEGI 7


Tearaway vás pozýva na netradičnú výpravu, na ktorej sa budete snažiť pomôcť odvážnemu poslíčkovi Atoiovi s veľmi dôležitou zásielkou. Celá hra je vytvorená z papiera a zapojí do hry všetku vašu fantáziu. Krásna hra pre malých ale aj veľkých hráčov.


Štandard+ Edícia obsahuje: Zlatý lístok na Atoiovu čelenku. Kostým z hry Journey pre postavu Atoia. Papierový model Sackboya a Baby Wendigo, ktorý si môžeš postaviť. 4 dekorácie, ktoré môžeš použiť v kreatívnych úlohách (Lemmings, Gravity Rush, No man´s Sky, The Order 1886). Digitálny soundtrack hry.

Hra ponúka:

  • PAPIEROVÝ SVET FANTÁZIE - Cestujte so svojím malým pošťákom nádherným svetom z papiera, ktorý sa Vám otvára priamo pred očami. Na vašej ceste budete prekonávať nebezpečné prekážky a odkrýva´t magické tajomstvá inšpirované polozabudnutými príbehmi a starým anglickým folklórom.
  • HRA AKÚ STE EŠTE NEHRALI - Tearaway Unfolded je hra ako žiadna iná. Hra ktorá vie, že hráč existuje a toto vedomie plne vkladá do hry. Bude si s vami rozprávať, čakať na vašu reakciu a dokonca vás aj priamo vloží do hry, pokiaľ máte PS4 kameru.
  • NECHAJTE SA VTIAHNUŤ DO HRY - Vďaka netradičným ovládacím prvkom DualShocku 4 rozpútajte víchricu, ktorá odhalí skryté miesta, zmetie nepriateľov a umožní vám vzlietnuť na papierovom lietadle. Použite svoje nové schopnosti a zachyťte predmety letiace z obrazovky a hoďte ich späť do nedostupných miest alebo na nepriateľov. Vďaka svetelnej lište ovládača zase prevediete Atoia strašideľnými tmavými miestami.