Uncharted The Lost Legacy

Uncharted The Lost Legacy

Dátum vydania: 23. 08. 2017

Tiež sa nemôžeš dočkať, ako na konci tohto roku vyjde samostatné rozšírenie oceňovanej hernej série Uncharted? Hneď dve hrdinky, exotické lokácie a množstvo zábavy! Príbeh Nathana je možno na teraz ukončený, to ale neznamená, že honba za cennými artefaktami (ktoré ale patria do múzea) nemôže veselo pokračovať!

 

Hra

Tentokrát si zahráme za dve hrdinky - Chloe Frazerovú, ktorá hrala dôležitú úlohu femme fatale v druhej časti a drsnú Nadine Rossovú, ktorá pre zmenu Nathanovi podkúrila v štvrtej časti. Obe tak budú na stope indickému artefaktu, ale k jeho získaniu im bude brániť prostredie, tak aj žoldnieri, ktorí sa nezastavia absolútne pred ničím.

Predobjednaj a získaš navyše:

  • Hru Jak and Daxter: Precursor Legacy v digitálnej podobe
  • Plagát s motívom hry*


*Upozornenie: Plagát k predobjednávke získajú iba zákazníci na predajniach, alebo pri osobnom odbere na našom e-shope.

Hra za euro

Stačí, keď na ktorejkoľvek našej predajni urobíš predobjednávku na hru Uncharted - v akcii výmena a pri vyzdvihnutí hry si so sebou prinesieš dve hry, z ktorej bude mať každá aktuálnu výkupnú cenu min. 14,99 € a Uncharted je tvoj!

Obleč sa ako v Uncharted

Obleč sa ako správny lovec pokladov! V našej ponuke nájdeš rozličné tričká, mikiny a ďalšie doplnky s motívom hry. Toto oblečenie ťa spoľahlivo ochráni pred vplyvom nepriaznivého počasia, nech už sa za dobrodružstvom vyberieš kamkoľvek.