Výpredaj
Wasteland 2: Director’s Cut

Wasteland 2: Director’s Cut

Xbox ONE
Produkt je tiež dostupný
Vyšlo: 15.10.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 45584
Fyzická kópia
Nie je skladom
19.99 € 12.99 €
Wasteland 2: Director’s Cut Wasteland 2: Director’s Cut
Xbox ONE Fyzická kópia
Nie je skladom
19.99 € 12.99 €

Podrobné informácie

PEGI 18

Wasteland 2; vyskúšajte nástupcu veľmi úspešného predchádzajúceho dielu vydaného roku 1988, ktorý bol postapokalyptickým RPG, ktorým sa inšpirovala aj obľúbená hra Fallout. Bola to prvá hra, ktorá umožnila hráčom ovládať jednotlivých členov partie a dávať im taktické povely, ovplyvňujúce herný svet. Výhodou pôvodnej hry bola možnosť zvoliť si vlastný štýl hrania a to bolo zachované i tu ale v modernizovanej podobe s intuitívnejším ovládaním a lepšou grafickou stránkou. Ponorte sa do taktických ťahových súbojov, ktoré otestujú hranice vašich strategických schopností v krutom svete, kde len hrubá sila k prežitiu nestačí. Vybavte svojich rangerov tými najsilnejšími zbraňami, ktoré sú k dispozícii a pripravte sa na maximálnu deštrukciu! Zachráňte spojencov pred istou smrťou alebo ich nechajte zahynúť - rozhodnutie je na vás, ale pripravte sa na následky.


Wasteland 2 v edícii GOTY (Game of the Year) pre XBOX ONE obsahuje pôvodný kompletný obsah z PC, plus všetky DLC. To všetko vyladené pre potreby XONE.

Hra ponúka:

  • Tradičný RPG systém zmodernizovaný v duchu súčasnej filosofie herného designu.
  • Rozhodovanie... s následkami. Či už krátkodobo alebo dlhodobo, každá akcia má svoju reakciu.
  • Obrovská hra, ktorú si môžete prispôsobiť. Trvanlivosť niekoľko desiatok hodín. Stovky postáv.
  • Tisíce variácií vzhľadu rangerov. Cez 150 zbraní. Tucty schopností. Dokonca i uživateľské rozhranie si môžete prispôsobiť podľa svojho!