Predobjednávka
Wolfenstein II: The New Colossus Welcome to America Edition

Wolfenstein II: The New Colossus Welcome to America Edition

V hre Wolfenstein II : The New Colossus znovu vkĺzneš do role Williama "B.J." Blazkowicza, Ktorý tentokrát bude musieť proti nacistom bojovať na domácom fronte. Atentát na generála Deathsheada bol síce úspešný, ale to Ríši nijako nezabránilo pokračovať v zbrojení, zhodeniu atómovej bomby na Manhattan a v invázii do Spojených štátov.
PC
Produkt je tiež dostupný
Dátum vydania: 27.10.2017
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 84377
Krabicové vydanie
Predobjednávka
44.99 €
Wolfenstein II: The New Colossus Welcome to America Edition Wolfenstein II: The New Colossus Welcome to America Edition
PC Krabicové vydanie
Predobjednávka
44.99 €

Podrobné informácie

PEGI 18

 

The New Colossus

 

Welcome to America Edition

 

The New Colossus

 

V hre Wolfenstein II : The New Colossus znovu vkĺzneš do role Williama "B.J." Blazkowicza, Ktorý tentokrát bude musieť proti nacistom bojovať na domácom fronte. Atentát na generála Deathsheada bol síce úspešný, ale to Ríši nijako nezabránilo pokračovať v zbrojení, zhodeniu atómovej bomby na Manhattan a v invázii do Spojených štátov. Teraz sa píše rok 1962 a situácia sa pre nášho hlavného hrdinu komplikuje ešte tým, že jeho priateľka Anya čaká dvojčatá a teda je potrebné bojovať o to usilovnejšie, aby mali nejakú budúcnosť.

Úloha je jasná – zapáliť iskru nádeje v odboji a s pomocou priateľov sa prebojovať cez rozličné lokality (mimo iného mestečko Roswell v Novom Mexiku, zaplavené ulice New Orleans a už zmienený Manhattan) až k možnosti vykopať nacistov naspäť do Ríše.

 
Foto & Video