Výpredaj
XBOX ONE Konzola 1TB Elite Bundle

XBOX ONE Konzola 1TB Elite Bundle

Špeciálna edícia konzoly Xbox One Elite Bundle s 1TB hybridným SSD diskom k ukladaniu často využívaných súborov na jeho pevné časti a celkovej optimalizácii výkonu, takže z energeticky úsporného režimu teraz ide systém spustiť o 20 percent rýchlejšie. Súčasťou každej špeciálnej edície Xbox One Elite je naviac taktiež bezdrôtový ovládač Xbox Elite.
Xbox ONE
Vyšlo: 4.11.2015
Lokalizácia: Český manuál
Kód produktu: 44939
Nie je skladom
409.99 € 294.99 €
XBOX ONE Konzola 1TB Elite Bundle XBOX ONE Konzola 1TB Elite Bundle
Xbox ONE
Nie je skladom
409.99 € 294.99 €

Podrobné informácie

Špeciálna edícia konzoly Xbox One Elite Bundle s 1TB hybridným SSD diskom k ukladaniu často využívaných súborov na jeho pevné časti a celkovej optimalizácii výkonu, takže z energeticky úsporného režimu teraz ide systém spustiť o 20 percent rýchlejšie. Súčasťou každej špeciálnej edície Xbox One Elite je naviac taktiež bezdrôtový ovládač Xbox Elite.

Xbox One Prezentácia

Xbox One PrezentáciaVíta Vás nová generácia hier a zábavy. Svet, kde hry posúvajú hranice reality. Kde sa televízia riadi Vašimi pokynmi. Kde môžete pri hraní bez problémov počúvať hudbu. Kde môžete behom okamihu prepnúť z televíznej relácie na film, hudobný prehrávač alebo na hru. Kde si môžete prostredie prispôsobiť podľa seba, a kde máte všetok zaujímavý obsah na jednom mieste. Víta Vás všestranná konzola Xbox One.Xbox One sa predstavuje


Pre všetkých ktorí milujú hranie!
Xbox One navrhli hráči pre hráčov. Xbox One poskytuje perfektne vyvážený výkon a ponúka úplne novú úroveň hrania. Všetko je dokonale reálné.

Pokročilá umelá inteligencia sa dokonale prispôsobuje Vášmu hernému štýlu. Režim viac hráčov novej generácie je rýchlejší a inteligentnejší. Xbox One je jednoducho naša najlepšia herná konzola.

Prepojenie s cloudom Vám zaisťuje, že herné akcie zostanú vždy zachované a Vy o ne nikdy neprídete. Jedinečná architektúra konzoly Xbox One umožňuje tvorcom navrhovať dokonale prepracované vizuálne zážitky v najvyššom možnom rozlíšení.

Exkluzivne hry pre Xbox
Ak Vás zaujíma aké herné pecky si môžete zahrať na novej konzole Xbox One, tak vedzte, že k dispozícií je široká škála exkluzívnych hier pre Xbox One, doplnená o množstvo tých najlepších multiplatformových titulov.

Do prvej kategórie patria skvosty ako Ryse: Son of Rome, Forza Motorsport 5, Dead Rising 3, Halo pre Xbox One, Quantum Break, Zoo Tycoon a ďalšie.

Medzi multiplatformovými hrami nájdete samozrejme všetko, čo herný priemysel ponúka a môžeme menovať napríklad série FIFA, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Watch Dogs, Destiny a ďalšie.

Všetky tieto hry ponúknu neuveriteľne realistickú grafiku a dychberúce efekty pri zachovaní vysokého frameratu (počet snímkov za sekundu je nastavený tak, aby obraz bol za všetkých okolností plynulý a prirodzený).
Služby a Xbox Live


Prostredníctvom vynikajúcej služby Xbox Live získate cez svoj Xbox One prístup k nasledujúcim službám (niektoré služby môžu byť pre niektoré trhy obmedzené.)

 • Youtube – sledujte širokú ponuku originálnych videí zo služby YouTube.
 • Internet Explorer - prehliadanie Internetu na televíznej obrazovke pomocou aplikácie Internet Explorer pre Xbox. Aplikácia Xbox SmartGlass spustená v telefóne alebo tablete naviac rozšíri toto ovládanie o ďalšie funkcie.
 • OneDrive - je priestor na ukladanie súborov, ku ktorým neskôr máte prístup prakticky z akéhokoľvek zariadenia. S aplikáciou OneDrive pre Xbox môžete na televízii ľahko prehliadať fotografie a sledovať videá. Taktiež môžete prehrávať prezentácie a pozerať videá a fotografie, ktoré s Vami niekto zdieľa.
 • Eurosport player – umožnuje sledovanie prenosov a relácií jednej z najväčších športových staníc v HD kvalite.
 • NHL Gamecenter - najlepší spôsob ako môžete využívať službu NHL GameCenter Live. Umožnuje sledovať živé prenosy, záznamy a zostrihy v rozlíšení HD toho najlepšieho z NHL.
 • NBA Gametime - už Vám neunikne ani jeden kôš. Vďaka aplikácii NBA Game Time pre Xbox môžete sledovať svojich obľúbených hráčov a tímy NBA
 • Deezer – počúvajte viac než 30 miliónov pesničiek, prepojte Váš účet a zoznamy skladieb z iných zariadení a púšťajte ich priamo ž Vašej konzoly. Už žiadne extra prehrávače.
 • Red Bull TV - filmy, relácie, videoklipy a programy tejto stanice plné extrémnych športov sú pre zlatých členov Xbox Live zadarmo.
 • A mnoho ďalších jedinečných aplikácií nájdete na xbox.cz


 • S Xboxom môžete hrať hry, sledovať TV, streamovať hudbu, filmy, brázdiť internetom a ponúkne toho ešte omnoho viac!
  Xbox Live GOLD


     S predplatenou službou Xbox Live Gold získate prístup k nasledujúcim výhodám:

 • Každých 14 dní 1 hru zadarmo na stiahnutie z Xbox Live vďaka ponuke Games with Gold - až 26 hier za rok zadarmo!
 • Sťahovanie ukážok najnovších hier zadarmo – vyskúšajte si hry ešte pred tým ako si ich kúpite
 • Hranie hier online - vyzvite niekoho zo svojich priateľov alebo kohokoľvek z viac než 48 miliónov hráčov na športové stretnutie alebo na závodný okruh
 • Pohodlné nakupovanie hier a herných dodatkov priamo vo Vašej konzole
 • Jedinečné zľavy a špeciálne ponuky hier a herných dodatkov
 • Ovládanie konzoly cez Váš smartphone, tablet alebo počítač vďaka aplikácii Smartglass. (aplikácia je dostupná pre systémy Windows, iOS a Android) Zároveň si môžete vytvoriť sekundárnu obrazovku konzoly na zariadeniach platformy Windows.
 • Streamovanie z Vášho PC - prepojte Váš počítač alebo tablet s Windows 8 a 8.1 a streamujte filmy, hudbu alebo obrázky priamo do Vašej konzoly (stačí mať obe zariadenia na rovnakej WiFi sieti) - žiadne káble ani USB disky
 • Cloudové úložisko Vašich hier - umožňuje prístup ku hrám a Vášmu profilu z akejkoľvek konzoly Xbox
 • Jedinečné aplikácie ktoré urobia z Vašej konzoly centrum zábavy a z Vašej televízie smart TV - surfovanie po internete, cloud, športové prenosy a video obsahy
 • Práca s postavičkou predstavujúcou Vašu postavu v hrách, tzv. Avatar


 •  

  Příslušenstvo


  Vďaka novému príslušenstvu pre konzolu Xbox One budete pri hraní presnejší a užijete si viac zábavy. Tieto nové doplnkové zariadenia prinášajú tie najlepšie funkcie novej generácie konzoly Xbox One. S ďalším ovládačom si budete môcť zahrať s priateľmi a pomocou herného headsetu s nimi budete môcť komunikovať v službe Xbox Live. Vďaka nabíjacím zariadeniam budete vždy pripravený hrať.

  Vďaka dobíjacej sade a batérii nebudete musieť prerušovať akciu.
  S vylepšeným ovládačom si teraz môžete vychutnať akciu ešte intenzívnejšie než predtým. Impulse Trigger Vám dá pocítiť každý náraz alebo búračku. S prepracovanými páčkami a úplne novým smerovým ovládačom dosiahnete vysokú presnosť.
  S headsetom Xbox One Chat Headset bude komunikácia v hre jedna radosť a Váš obľúbený mediálny obsah máte vďaka diaľkovému ovládaču na dosah ruky.
  Parametre a špecifikácie konzoly Xbox One:


  - 8 jadrový Microsoft custom procesor
  - 8 GB RAM
  - Blu-ray/DVD mechanika
  - 1TB hybrid HDD
  - 1080p a 4K podpora  
  - 7.1 surround sound
  - HDMI 1.4 vstup a výstup
  - USB 3.0
  - gigabit ethernet
  - Wi-Fi 802.11m 
  - Wi-Fi Direct - pre gamepad

  Gamepad

  - ostáva v štýle Xbox 360 ovládača, s viac ako 40 vylepšeniami
  - AA batérie sú zapustené do tela
  - hlavné vylepšenie je feedback pre triggery

   

  Dodávané príslušenstvo:

  konzola Xbox One
  Bezdrôtový Xbox One ovládač ELITE
  Napájací kábel, HDMI kábel,USB kábel

  Foto & Video