Výpredaj
Xenoblade Chronicles X  Limited Edition Pack

Xenoblade Chronicles X Limited Edition Pack

Nintendo Wii U
Vyšlo: 30.11.2015
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 46009
Krabicové vydanie
Nie je skladom
69.99 € 36.99 €
Xenoblade Chronicles X  Limited Edition Pack Xenoblade Chronicles X Limited Edition Pack
Nintendo Wii U Krabicové vydanie
Nie je skladom
69.99 € 36.99 €

Podrobné informácie

PEGI 12

Limitovaná edícia obsahuje naviac taktiež exkluzívny SteelBook obal, ArtBook s dizajnom hry, plagát s mapou celého herného sveta a druhý plagát s Xenoblade Chronicles X motívom.


Dalšia masívna sci-fi RPG hra od štúdia Monolith Soft, vývojárov Baten Kaitos a Xenoblade Chronicles, dorazí exkluzívne na Wii U. Strašná intergalaktická vojna zanechala za hrsť preživších pozemšťanov snažiacich sa prežiť v prekrásnom avšak nepriateľskom prostredí. Hráči vyrazia do bitiek proti mocným stvoreniam všetkých foriem a veľkostí za využitia prepracovaného súbojového systému vystavaného na úspešných Xenoblade Chronicles pre Wii.

Hra ponúka:

  • Hráči budú môcť objavovať každé zákutie masívneho otvoreného sveta vyvedeného v dych berúcej HD grafike z kokpitu plne kontrolovateľného ozbrojeného mecha. Svet je plný prapodivných a nápadite vymyslených stvorení od malých chrobákov až po obrie dinosaury.
  • Jednotlivé postavy sa budú môcť špecializovať na jednotlivé triedy, učiť sa nové bojové schopnosti alebo Arty. Hráči budú môcť prispôsobovať paletu svojich Artov ako sa ich postavy budú učiť nové. Všetky Arty majú "recast" čas - akonáhle sú raz použité, je potreba čakať určitý časový úsek, než budú môcť byť použité znovu.
  • Hráči si budú môcť prispôsobiť všetko týkajúce sa vzhľadu ich hlavnej postavy. Od pohlavia, cez miery, váhu, farbu kože, až po hlas a tetovania.

Foto & Video