Možnosti platby

Existuje mnoho variantov, ako uhradiť nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.
Všetky ceny sú uvedené vr. DPH.

Dobierka

Tovar zaplatíte v hotovosti prepravcovi pri dodaní na vami zvolenú adresu.

Platba na predajni - hotove/PK

Pri prevzatí tovaru na predajni je možné platiť hotovosťou nebo platobnou kartu. Platba v hotovosti je obmedzená na zákazníka na sumu 10 000 €/deň, platba kartou na 2 800 €/transakcia.

Zálohový list - platba vopred

Po prijatí vašej objednávky vám zašleme Zálohový list s údajmi na vykonanie štandardného bankového prevodu - okamžité platby* a QR kódom pre jednoduché a rýchle zadanie do vášho internetového alebo mobilného bankovníctva. Okamžitú platbu identifikujeme do 5 min od odoslania z vášho účtu. Následne na váš email zašleme (do 10 min) potvrdenie o prijatí platby a uvoľníme objednávku na expedíciu. O priebehu vybavovania objednávky vás budeme priebežne informovať na váš email a informácie taktiež nájdete v Môj účet / Objednávky. Viac informácií o okamžitej platbe. * Pri platbe zvoľte vo vašom bankovníctve typ platby „okamžitá platba“. Pozor: nejedná sa o typ „Expresná platba“, ktorá je spravidla spoplatnená podľa cenníka vašej banky a nie je zadarmo!

Platobnou kartou online

Po dokončení Vašej objednávky dôjde k automatickému presmerovaniu prehliadača na platobnú bránu, kde je potrebné zadať údaje z Vašej platobnej karty a vykonať samotnú úhradu.

Apple Pay

Po dokončení vašej objednávky v košíku dôjde k automatickému presmerovaniu na platobnú bránu banky. Tu pomocou vášho Apple zariadenia podporujúceho Apple Pay vykonáte platbu. Viac informácií nájdete na https://www.apple.com/sk/apple-pay/.

Google Pay

S Google Pay môžete jednoducho zaplatiť pomocou platobných kariet uložených vo vašom účte Google. Kliknite na tlačidlo „Zaplatiť“, prihláste sa do vášho účtu Google a vyberte, ktorú z uložených kariet chcete použiť. Platba môže vyžadovať zabezpečenie 3D Secure s overením držiteľa platobnej karty vydavateľom.

Splátkový prodaj - Home Credit

Po dokončení objednávky na eshope budete presmerovaní na stránky spoločnosti Home Credit, kde vyplníte žiadosť o spotrebiteľský úver. Tu si môžete zvoliť typ úveru, dobu splácania, akontáciu aj formu elektronického podpisu, vďaka ktorej je možné žiadosť úplne dokončiť on-line, a tým skrátiť dobu medzi vybavením úveru a expedíciou tovaru z niekoľkých dní na pár hodín.

Všetky informácie k finalizácii vám budú doručené po dokončení žiadosti na vami zadaný email. Objednávka je expedovaná spravidla ihneď po finálnom schválení spotrebiteľského úveru. Viac informácií nájdete tu.

Berte na vedomie, že Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa, e-mail, telefón, budú odovzdané spoločnosti Home Credit Slovakia, a.s., Teplická 7434/147, 921 22 Piešťany, IČO 36234176, e-mail: [email protected], zapísané v obchodnom registri vedenom Okresným súdom v Trnave, oddiel Sa, vložka 10130/T (ďalej len 'HC') za účelom predvyplnenia formulára žiadosti o poskytnutie služby.

Darčeková karta

Dárčekovou kartu je možné využiť na kamenných predajniach alebo e-shope Brloh.sk. Doba platnosti kreditu je 6 mesiacov a po uplynutí doby nie je možný kredit znovu aktivovať. Zůstatek na karte nemožno vymeniť za peňažnú hotovosť. V prípade strát, odcizení či poničení dárkové karty nenesie zodpovednosť za túto stratu/škodu Smarty SK. Viac informácií nájdete na: www.brloh.sk/Darcekova-karta.