Možnosti platby

Existuje mnoho variantov, ako uhradiť nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.
Všetky ceny sú uvedené vr. DPH.

Dobierka

Tovar zaplatíte v hotovosti prepravcovi pri dodaní na vami zvolenú adresu.

Platba na predajni - hotove/PK

Pri prevzatí tovaru na predajni je možné platiť hotovosťou nebo platobnou kartu. Platba v hotovosti je obmedzená na zákazníka na sumu 10 000 €/deň, platba kartou na 2 800 €/transakcia.

Zálohový list - platba vopred

Po prijatí vašej objednávky vám zašleme Zálohový list s údajmi na vykonanie štandardného bankového prevodu - okamžité platby* a QR kódom pre jednoduché a rýchle zadanie do vášho internetového alebo mobilného bankovníctva. Okamžitú platbu identifikujeme do 5 min od odoslania z vášho účtu. Následne na váš email zašleme (do 10 min) potvrdenie o prijatí platby a uvoľníme objednávku na expedíciu. O priebehu vybavovania objednávky vás budeme priebežne informovať na váš email a informácie taktiež nájdete v Môj účet / Objednávky. Viac informácií o okamžitej platbe. * Pri platbe zvoľte vo vašom bankovníctve typ platby „okamžitá platba“. Pozor: nejedná sa o typ „Expresná platba“, ktorá je spravidla spoplatnená podľa cenníka vašej banky a nie je zadarmo!

Platobnou kartou online

Po dokončení Vašej objednávky dôjde k automatickému presmerovaniu prehliadača na platobnú bránu, kde je potrebné zadať údaje z Vašej platobnej karty a vykonať samotnú úhradu.

Apple Pay

Po dokončení vašej objednávky v košíku dôjde k automatickému presmerovaniu na platobnú bránu banky. Tu pomocou vášho Apple zariadenia podporujúceho Apple Pay vykonáte platbu. Viac informácií nájdete na https://www.apple.com/sk/apple-pay/.

Google Pay

S Google Pay môžete jednoducho zaplatiť pomocou platobných kariet uložených vo vašom účte Google. Kliknite na tlačidlo „Zaplatiť“, prihláste sa do vášho účtu Google a vyberte, ktorú z uložených kariet chcete použiť. Platba môže vyžadovať zabezpečenie 3D Secure s overením držiteľa platobnej karty vydavateľom.

Darčeková karta

Dárčekovou kartu je možné využiť na kamenných predajniach alebo e-shope Brloh.sk. Doba platnosti kreditu je 6 mesiacov a po uplynutí doby nie je možný kredit znovu aktivovať. Zůstatek na karte nemožno vymeniť za peňažnú hotovosť. V prípade strát, odcizení či poničení dárkové karty nenesie zodpovednosť za túto stratu/škodu Smarty SK. Viac informácií nájdete na: www.brloh.sk/Darcekova-karta.