Anansiho chlapci (Slovenské vydanie)

Vyšlo: 17.10.2014 /
Lokalizácia: Slovensky /
Autor Neil Gaiman
Kód produktu: 42494 /
Záruka: 2 roky
V románe Neila Gaimana Anansiho chlapci sa čitatelia znovu stretnú s pánom Nancym - Anansim, ktorého už poznajú z Amerických bohov.
14.49 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Anansiho chlapci (Slovenské vydanie) Anansiho chlapci (Slovenské vydanie)
Knihy Fyzická kópia 14.49 €

Podrobné informácie

AutorNeil Gaiman
VydavateľstvoSlovart
Väzba Pevná
ISBN 978-80-556-1043-6
Strán400
Rozmery 130 x 210 mm

Neil Gaiman píše komiksové scenáre, poviedky aj romány. V slovenčine vyšli jeho knihy Americkí bohovia a Oceán na konci ulice. V románe Anansiho chlapci sa čitatelia znovu stretnú s pánom Nancym - Anansim. Toho už poznajú z Amerických bohov, a je to skôr bôžik než boh, a navyše neplecha, sukničkár, pijan a lenivec. Anansi sa v tomto príbehu stretne so svojimi dvoma potomkami, a to s Tučniakom Charliem, nesmelým a nepriebojným chlapíkom, a s jeho bratom Pavúkom, ktorý zdedil všetky otcove božské schopnosti aj necnosti. Pavúk neznesiteľným spôsobom zasahuje Tučniakovi Charliemu do života a komplikuje ho, preberie mu snúbenicu, ba spôsobí trestné stíhanie. Preto sa Tučniak Charlie rozhodne, že sa otravného bračeka zbaví, a ponúkne ho vtáčej žene. A od tej chvíle sa všetky vtáky na svete usilujú zmárniť nielen Pavúka, ale aj Tučniaka Charlieho, ktorý musí spojiť sily s bratom, aby sa obaja zachránili.

Vlastnosti tovaru

Lokalizácia: Slovensky
Autor: Neil Gaiman

Foto & Video