Predobjednávka
Assassin's Creed 3 Remastered
Priprav sa znova prežiť veľký príbeh Americkej revolúcie v hre Assassin Creed III Remastered - po všetkých stránkach vylepšenom zážitku s prepracovanou grafikou a vylepšenými hernými mechanikami. Vydaj sa do roku 1775 a preži všetky dôležité udalosti ako Connor, indiánsky mladík, ktorý sa musí rozhodnúť, na čiu stranu sa pridá.
PlayStation 4
Produkt je tiež dostupný
Dátum vydania: 29.03.2019
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 90973
Fyzická kópia
Predobjednávka
39.99 €
Assassin's Creed 3 Remastered Assassin's Creed 3 Remastered
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
39.99 €

Podrobné informácie

PEGI 18Priprav sa znova prežiť veľký príbeh Americkej revolúcie v hre Assassin Creed III Remastered - po všetkých stránkach vylepšenom zážitku s prepracovanou grafikou a vylepšenými hernými mechanikami. Vydaj sa do roku 1775 a preži všetky dôležité udalosti ako Connor, indiánsky mladík, ktorý sa musí rozhodnúť, na čiu stranu sa pridá.


Uži si veľké americké mestá i rozsiahlu divočinu. Staň sa smrtiacou zbraňou či už budeš behať po okolí po svojich, alebo zvolíš možnosť cestovať na konskom chrbte. Plň rozličné úlohy, príď na kĺb sprisahaniu a popasuj sa s nepriateľmi s rozsiahlou ponukou zbraní. To všetko v 4K rozlíšení, s novými modelmi charakterov, vylepšeným nesvietením scény a novým 3D modelom vegetácie, ktorý nahradil 2D model z pôvodnej hry.


Remaster taktiež prináša všetky DLC pekne pohromade, takže si užiješ príbeh Tyranny of King Washington, i kompletnú hru Assassins Creed Liberation, ktorá bola tiež masívne prepracovaná.

 


 


Foto & Video