Assassin's Creed 4: Black Flag

Bazár
Kód produktu: P38165 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 4
11.99 €
11.99 €
Assassin's Creed 4: Black Flag Assassin's Creed 4: Black Flag
PlayStation 4 Fyzická kópia 11.99 €

Podrobné informácie

Assassin's Creed 4: Black Flag


Píše sa rok 1715 a Karibiku dominuje duch pirátstva, ktorý umožnil vystavať základy novej "Republiky" - spoločenstva nepoznajúceho zákon, kde kvitne korupcia, chamtivosť a násilie. A práve medzi týmito lotrami a vyhnancami je aj nový hrdina - mladý a bezohľadný kapitán Edward Kenway. Otec jedného z templárskych vodcov Nathana Kenwaya a dedko mladého zabijaka Connora. Tento pirát si svojou ctižiadosťou vyslúžil úctu pirátskych legiend. Osud ho však zamotal do oveľa komplikovanejších záležitostí - do prastarej vojny medzi asasínmi a templármi...

Stredobodom príbehu je loď Kavka, ktorá sa stane nielen vašim domovom, ale aj zmyslom vášho života. Loď bude potrebné vybaviť a budete musieť naverbovať jej posádku.


Hra ponúka:

 • Vitajte v zlatom veku pirátstva!
 • Staňte sa Edwardom Kenwayom, charizmatickým, napriek tomu však brutálnym pirátskym kapitánom, ktorý bol vycvičený asasínmi.
 • Objavujte ten najväčší a najrozmanitejší svet série Assassin's Creed, aký bol kedy vytvorený. Preskúmajte 50 unikátnych miest, od Kingstonu po Nassau, kde môžete prežiť život piráta, ktorý zahŕňa:
  - Vykrádanie vrakov pod hladinou mora.
  - Vraždenie templárov v rozvíjajúcich sa mestách.
  - Lov nebezpečných zvierat v neprebádaných džungliach.
  - Pátranie po pokladoch v stratených ruinách.
  - Únik do skrytých zátok.
 • Veľte na svojej lodi Kavka a staňte sa obávaným morským dravcom. Prepádavajte a rabujte, aby ste mohli svoju loď vylepšiť muníciou a vybavením, potrebným pre boj s nepriateľskými loďami. Zaútočte na masívne galery a nehanebne sa na ne naloďte, najmite námorníkov, aby sa pridali k vašej posádke, a vydajte sa na epické dobrodružstvo.
 • Zapíšte sa pri budovaní Republiky na Bahamách medzi legendárne pirátske esá, ako je Pirát Čierna brada, Calico Jack a Benjamin Hornigold. Prežite udalosti, ktoré definovali zlatý vek pirátstva.
 • Bojujte navzájom alebo spolupracujte so svojimi priateľmi v neľútostnej hre viacerých hráčov. Vyberte si z rozmanitej škály postáv a bojujte na život a na smrť v exoticky ladených mapách.