Assassin's Creed Syndicate

Bazár
Kód produktu: P44695 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
5.99 €
5.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Assassin's Creed Syndicate Assassin's Creed Syndicate
Xbox ONE Fyzická kópia 5.99 €

Podrobné informácie

Assassin’s Creed: Syndicate nás prenesie do Londýna 19. storočia, do obdobia kedy sa vďaka obrovskej vynaliezavosti rýchlo menia

životy miliónov ľudí, ale taktiež sa rýchlo rozširuje priepasť medzi chudobnými a bohatými. Tí najchudobnejší tak v rámci boja o prežitie, vytvorili gangy a prispôsobili sa sebazničujúcemu životu v podsvetí. Boje sú tak brutálnejšie než kedy predtým, budete mať možnosť súperiť s nepriateľskými gangami a rozširovať sféru svojho vplyvu naprieč Londýnom.

Hrať sa bude za dvojčatá Fryeových, Jacoba a Evie, vychovávaných k naledovaniu Kódexu. Jacob, cieľavedomý, horkokrvný a nespútaný vodca gangu podsvetia sa výrazne líši od svojej sestry Evie, majsterky skrývania a manipulácie. Jacob a Evie sa spoločne postavia proti rivalom, plutokratom aj Templárom, aby vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.
Hra ponúka:

  • Príbehové RPG, kde sa opäť pustíme do odvekého boja medzi Templármi a Assassínmi.
  • Najväčší mestský otvorený svet, aký sme mohli dosiaľ v sérii Assassin's Creed vidieť.
  • Najnižšie spoločenské vrstvy v Londýne vytvorili nový druh rodiny - gangy. Ako Jaco a Evie budete tento svet objavovať.
  • Postavíte sa rivalom, plutokratom aj Templárom, aby ste vyslobodili ľud z chudoby a korupcie a získali späť kontrolu nad Londýnom.
  • Nové zbrane - mosadzné boxery, nože kukry, revolvery alebo Assassínska rukavica.
  • Možnosť viesť gang z podsvetia, ovládať akékoľvek dostupné vozidlo a používať moderné nástroje k vysporiadaniu sa s rozhľahlým Viktoriánskym Londýnom, čo je to, čo robí túto hru výnimočnú.