Assassin's Creed Valhalla

Dátum vydania: 17.11.2020 /
Kód produktu: 984822 /
Záruka: 2 roky
V Assassin’s Creed: Valhalla sa vžiješ do role Eivora, neľútostného a neohrozeného vikingského bojovníka, vychovaného na povestiach o veľkolepých bitkách o sláve. Objavuj nádherný a otvorený svet zasadený do temnej doby Anglicka v 9. storočia. Bojuj so svojimi nepriateľmi, buduj svoju osadu a získavaj politický vplyv na ceste za svojím miestom medzi bohmi vo Valhalle
Platforma
PC
PC PlayStation 4 Xbox ONE
Edícia
Standard Edition
59.99 €
Predobjednávka
59.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 17.11.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 17.11.2020
Slovenská Pošta - na adresu 17.11.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Assassin's Creed Valhalla Assassin's Creed Valhalla
PC Fyzická kópia
Predobjednávka
59.99 €

Podrobné informácie

V Assassin’s Creed: Valhalla sa vžiješ do role Eivora, neľútostného a neohrozeného vikingského bojovníka, vychovaného na povestiach o veľkolepých bitkách o sláve. Objavuj nádherný a otvorený svet zasadený do temnej doby Anglicka v 9. storočia. Bojuj so svojimi nepriateľmi, buduj svoju osadu a získavaj politický vplyv na ceste za svojím miestom medzi bohmi vo Valhalle.

 

  • VYTVOR SI VLASTNÚ SÁGU

Vďaka pokročilým RPG mechanikám môžeš ovplyvniť vývoj svojej postavy a tým tak utvárať svet okolo seba. S každým rozhodnutím, od politických aliancií cez bojovú stratégiu až k dialógom, budeš sám strojca svojej cesty ku sláve.

 

  • INTUITÍVNY SÚBOJOVÝ SYSTÉM

Vyskúšaj si bojový štýl vikingských bojovníkov. Čaká ťa boj s dvoma jednoručnými zbraňami, či už sú to meče či sekery, a alebo boj so zbraňou a štítom. Môžeš stínať hlavy svojim nepriateľom, zlikvidovať ich z diaľky alebo ich nepozorovane zabíjať svojimi skrytými čepeľami.

 

  • OTVORENÝ SVET Z TEMNEJ DOBY

Vydaj sa od tajomných nórskych fjordov k brehom krásneho, ale nepriateľského Anglicka. Valhalla ti umožní prežiť život Vikinga so všetkým, čo k správnemu vikingskému životu patrí. Budeš rybárčiť, loviť, hrať opilecké hry, skrátka všetko, čo si len môžeš ako Viking priať!

 

  • VEĎ EPICKÉ NÁJAZDY

Podnikajte nájazdy na saské kráľovstvo ďalekého Anglicka. Veď svoj klan v bitkách, drancuj a rabuj nepriateľské pevnosti a korisť odnes späť svojim ľuďom.

 

  • VYBUDUJ SI SVOJU OSADU!

V čase pokoja a mieru, keď nebudeš plieniť a prepadávať saské kráľovstvo, stavaj a vylepšuj budovy ako sú kasárne, kováčske dielne a ďalšie. Verbujte nových členov do svojho klanu a utvor si tak nezničiteľnú skupinu bojovníkov. Hraj s priateľmi online a zdieľaj tak svoju unikátnu skupinu pri nájazdoch!

Foto & Video