Predobjednávka
Biomutant
Biomutant je postapokalyptické Kung-fu RPG v otvorenom svete s jedinečným systémom bojového umenia, kde môžeš kombinovať kontaktný boj, streľbu a mutantské schopnosti.
PC
Produkt je tiež dostupný
Dátum vydania: v roku 2018
Lokalizácia: Anglická verzia
Kód produktu: 85746
Fyzická kópia
Predobjednávka
59.99 €
Biomutant Biomutant
PC Fyzická kópia
Predobjednávka
59.99 €

Podrobné informácie

PEGI 12 Násilie

 

Biomutant

 

Biomutant je postapokalyptické Kung-fu RPG v otvorenom svete s jedinečným systémom bojového umenia, kde môžeš kombinovať kontaktný boj, streľbu a mutantské schopnosti.

 

NOVÉ POJATIE SÚBOJOV Z POHĽADU 3. OSOBY

Systém bojového umenia ti umožní maximálnu slobodu pohybu a obratnosti, zatiaľ čo budeš kombinovať streľbu, kontaktný boj a schopnosti prameniace z tvojich mutácií. Pomocou rozvoja postavy budeš získavať nové štýly Wušu a učiť ťa budú i majstri, ktorých na svojej ceste stretneš, takže budeš mať neustále z čoho vyberať a tvoje súboje budú stále svieže.

 

Biomutant 1


ROZVÍJAJ SVOJU HRATEĽNOSŤ

Budeš môcť prekódovať svoju genetickú štruktúru a zmeniť to, ako vyzeráš i ako hráš, čo samozrejme bude mať vplyv na tvoje vlastnosti. Keď budeš vystavený/á bio-kontaminácii vo svet, povedie to navyše k fyzickým mutáciám, ako sú napríklad modlivkine hnáty, či ostnaté chvosty, pretože rádioaktivita nachádzajúca sa v bunkroch zo starého sveta ovplyvní tvoju myseľ a odomkne ti psi-mutácie ako napr. levitáciu.

NOVÁ ÚROVEŇ VÝROBY

Popusť uzdu svojej kreativite pri výrobe zbraní. Kombinuj súčiastky a vytvor si jedinečné zbrane, vďaka ktorým budeš môcť prebodávať, sekať a drviť. K revolverom, puškám a brokovniciam pridaj modifikácie v podobe vývrtiek cez reťazové píly na baterky po spreje s bio-kontaminovaným slizom, ktoré tvojmu bojovému arzenálu zabezpečia výhodu. Dokonca tu môžeš stretnúť postavy, ktoré ti vyrobia úžasné veci ako sú napríklad bionické krídla alebo skokové trysky.

NOVÁ ÚROVEŇ VÝROBY

PRIPRAV SA NA DOBRODRUŽSTVO

Pri výbave postavy máš absolútnu slobodu a to nielen čo sa týka výberu zbraní, ktoré si si sám vyrobil, ale aj toho, aký druh vybavenia si zoberieš. Vezmi si plynovú masku a kyslíkovú bombu, aby si mohol preskúmavať mŕtve zóny, termo-rezistentný oblek pre výpravy do kryonických oblastí alebo ochranné vybavenie pre boj s bio-kontaminovanými príšerami – voľba je čisto na tebe.

PREŽI V ŽIVOM A OTVORENOM SVETE

Vytvoríš si svoje vlastné dobrodružstvo, zatiaľ čo budeš skúmať otvorený svet a to, čo sa skrýva pod jeho povrchom a to peši, v robotovi, s jetpackom, vo vzdušnom balóne a podobne. Vydaj sa do umierajúcej divočiny, do siete tunelov a bunkrov v podzemí, do hôr alebo súostroví. V tomto žijúcom a farebnom svete môžeš uskutočniť množstvo objavov, odhaliť tajomstvá, postaviť sa príšerám a zoznámiť sa s rôznymi postavami.

Přežij v živoucím otevřeném světě


Aj keď ťa svetom sprevádza Rozprávač, ktorý popisuje každý krok na tvojej výprave, o tom, ako tvoj príbeh o prežitie skončí, rozhodujú len tvoje vlastné činy a voľby.

  


Foto & Video