Brloh Klub podmienky


VÝHODY VERNOSTNÉHO KLUBU

Vďaka pravidelným nákupom získavate časť svojich peňazí naspäť a tie následne môžete použiť na zľavy ďalších nákupov nášho tovaru v kamenných predajniach.
A ďalšie výhody?


 • Špeciálne vernostné akcie
 • Exkluzívne a limitované edície
 • Prednostné informácie o pripravovaných akciách
 • Možnosť predobjednávok na kamenných predajniach

Ako sa stať členom

Požiadajte o zákaznícku kartu u našich predavačov pri návšteve predajne, alebo pri nákupe cez e-shop.
Akonáhle kartičku dostanete, tak môžete začať zbierať body a pamätajte! Čím viac nakúpite, tým viacej bodov získate!
Body si potom môžete na ktorejkoľvek predajni premeniť za skvelú zľavu na hry a ďalšie úžasné vychytávky.

Ako to funguje?

Od obsluhy, alebo po objednaní cez zákaznícku linku získate našu vernostnú kartu, na ktorej vám z každej objednávky vrátime pomernú čiastku, ktorú budete môcť používať na ďalší nákup. Čím viacej nakúpite, tým viacej ušetríte!

V základe vraciame 2% z celkovej hodnoty nákupu v podobe BRLOH bodov (1bod = 0,01 EUR), ktoré je možné ďalej využiť na čokoľvek zo sortimentu BRLOHu a to až do výšky 80% hodnoty nákupu.

Prípis bodov z nákupu v predajni neprebieha z technických príčin okamžite, ale až v lehote do 24 hodín od vystavenia účtenky.

*Prepočet 1 BRLOH bod = 0,01 EUR.


Ako kartu aktivuješ? (pokiaľ už kartu máš u seba)
 • Prihlás sa do svojho užívateľského účtu na stránkach (alebo si vytvor nový).
 • V sekcii vernostný program zadaj číslo karty a potvrď požadované údaje.
 • Potvrď overovací e-mail, ktorý ti príde do schránky.
 • Hotovo, teraz môžeš kartu začať používať!

Pravidlá BRLOH Klubu

 • Členom sa môže stať každý zákazník starší 15 rokov (osoby mladšie 15 rokov musia mať súhlas od zákonného zástupcu).
 • Každému novému členovi bude vystavená klubová karta, ktorú môže ihneď využiť pri nákupoch v kamenných pobočkách.
 • Z každého nákupu sa na klubovú kartu pripočítavajú body, ktoré je možné využiť na zľavu a ďalšie nákupy. Z hodnoty nákupu vraciame 2%, pričom body sa zaokrúhľujú na celá čísla smerom dole.
 • Zľavu je možné uplatniť na kamennej pobočke jednoduchým predložením klubovej karty pri nákupe. Pri uplatnení bodov formou zľavy platí pomer 1 bod = 0,01 EUR. Zľava pri platení bodmi môže byť maximálne vo výške 80% hodnoty nákupu. Ak je na tovar nejaká ďalšia zľava, môže byť zľava formou bodov uplatnená z celkovej ceny po odpočítaní zľavy.
 • Nákupy, pri ktorých je klubová karta použitá, sú zaznamenávané body, ktoré je možné použiť na ďalšie nákupy sú pravidelne pripočítavané k celkovému zostatku na účte klubovej karty.
 • Prípis bodov z nákupu v predajni neprebieha z technických príčin okamžite, ale až v lehote do 24 hodín od vystavenia účtenky.
 • Body, ktoré nie sú využité do jedného roku od ich získania automaticky po roku exspirujú.
 • Pri nákupe na e-shope plynie ochranná lehota 14 dní – zákazníkove body čakajú na pripísanie. Pokiaľ do 14 dní nedôjde k vrátenie tovaru, stornu objednávky a pod. body sa pripíšu.
 • V prípade otázok kontaktujte BRLOH klub na e-maily podpora@brloh.sk

Podmienky BRLOH klubu

Na klubovú kartu nie je právny nárok. Klubovú kartu získa každý zákazník, ktorý nevlastní kartu, nakúpi v kamennom obchode BRLOH a požiada o jej zriadenie. Karta môže byť vystavená aj bez tejto žiadosti. Pripísané body nie je možné uplatniť pre prvý nákup. Prevzatím klubovej karty zákazník súhlasí so spracovaním osobných údajov v súlade so znením zákona č. 122/2013 Z. z. a so zasielaním obchodných oznámení v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. Osobné údaje budú spracované v rozsahu poskytnutých osobných údajov a tieto môžu byť použité tak isto pre obchodné a marketingové účely. Poskytnuté osobné údaje nebudú poskytnuté ani nijak inak sprístupnené tretím stranám, s výnimkou zákonných dôvodov. O poskytnutých osobných údajoch je spracovávateľ povinný zachovávať mlčanlivosť.

Súhlas so spracovaním osobných údajov môže byť kedykoľvek spracovateľovi odňatý a to písomne na adrese info@brloh.sk , alebo na poštovej adrese JRC SK s. r. o., Heydukova 12 - 14, 811 08 Bratislava. Odňatie súhlasu so spracovaním osobných údajov zároveň automaticky vyvoláva zánik členstva v BRLOH klube. Klubová karta oprávňuje k nákupu tovaru, ktorý nie je zo zliav vylúčený s priznanou zľavou. Cena po zľave sa počíta z cien platných pre kamenné pobočky.

Zľavy nie je možné kombinovať s inými vernostnými programami. Spoločnosť JRC SK s.r.o. si vyhradzuje právo tieto podmienky kedykoľvek meniť a to aj bez predchádzajúceho oznámenia.