Cities Skylines

Bazár
Kód produktu: P84604 /
Záruka: 2 roky
Cities: Skylines je modernou variáciou na klasický žáner mestských simulácií. Hra rozširuje nadšenie a problémy pri budovaní, respektíve udržovaní skutočného mesta o nové prvky a zároveň rozširuje už etablované funkcie budovateľských stratégií.
Platforma
PlayStation 4
24.99 €
24.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Cities Skylines Cities Skylines
PlayStation 4 Fyzická kópia 24.99 €

Podrobné informácie

 

Cities Skylines

Cities: Skylines je modernou variáciou na klasický žáner mestských simulácií. Hra rozširuje nadšenie a problémy pri budovaní, respektíve udržovaní skutočného mesta o nové prvky a zároveň rozširuje už etablované funkcie budovateľských stratégií. Vďaka tomu, že za ňou stoja tvorcovia série Cities in Motion, sa hra môže pochváliť plno funkčným systémom mestskej dopravy. Ponúka takisto možnosť upraviť hru modifikáciami a prispôsobiť ju tak svojmu štýlu, ako protiváhu voči mnohovrstevnej a náročnej simulácii. Obmedzení ste len vašou predstavivosťou, tak prevezmite kontrolu nad mestom a vydajte sa smerom k nebesiam!

Hra ponúka:

  • Niekoľkostupňová náročná simulácia: Budovanie mesta od zelenej lúky sa človek ľahko naučí, ale je obtiažne stať sa staviteľským mistrom. Ako starosta mesta budete čeliť výzve základných požiadaviek, ako je systém vzdelávánia, vodovod, elektrická sieť, polícia, hasiči, zdravotná starostlivosť, ekonomika a mnoho ďalšieho. Občania vášho mesta dokážu s vážnosťou a nádychom autenticity reagovať na radu scénárov, ktoré vás môžu v hre stretnúť.
  • Prepracovaná simulácia dopravy: Bohaté skúsenosti týmu Colossal Orders so sériou Cities in Motion našli v prepracovanom systéme dobré využitie.
  • Štvrte a nariadenia: Nebuďte len administrátorom na mestskom úrade. Rozdelovanie mesta na štvrte a vydávanie nariadení pre ne určené, má za následok, že sa postupne stanete starostou svojho vlastného mesta.


Foto & Video