Code Vein Day One Edition

Vyšlo: 27.09.2019 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 87714 /
Záruka: 2 roky
V nie príliš vzdialenej budúcnosti prináša záhadná katastrofa skazu sveta. Mrakodrapy siahajúce do nebies, ktoré boli považované za symbol prosperity, sa premenili v opustené hrobky ľudskej minulosti. V samotnom centre deštrukcie sa ukrýva spoločnosť zmŕtvychvstalých zvaných Vein.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edícia
Standard Edition
59.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Code Vein Day One Edition Code Vein Day One Edition
PlayStation 4 Fyzická kópia 59.99 €

Podrobné informácie


Code Vein Day One Edition

Code Vein

 

V nie príliš vzdialenej budúcnosti prináša záhadná katastrofa skazu sveta. Mrakodrapy siahajúce do nebies, ktoré boli považované za symbol prosperity, sa premenili v opustené hrobky ľudskej minulosti. V samotnom centre deštrukcie sa ukrýva spoločnosť zmŕtvychvstalých zvaných Vein. V tejto poslednej pevnosti bojuje o život niekoľko preživších, ktorí sú obdarení darom sily, výmenou za svoje spomienky a neovládateľnou túžbou po krvi.

Oddaj sa naplno krviprelievaniu v hre Code Vein a riskuj, že sa staneš jedným zo Stratených - krutým démonom, ktorému chýba všetka ľudskosť. CODE VEIN je akčné RPG z pohľadu tretej osoby, v ktorej sa ocitáš v úlohe Revenanta. Tvojím poslaním je odhaliť stratené spomienky a uniknúť zo šialenej novej reality. Vo svete Code Vein číha nebezpečenstvo na každom rohu, je plné krutých nepriateľov a monštruóznych bosov, ktorí preveria tvoje bojové schopnosti.

 
Foto & Video