Cyberpunk 2077 + steelbook Tyger Claws

Dátum vydania: 19.11.2020 /
Lokalizácia: České titulky /
Kód produktu: 99412 /
Záruka: 2 roky
 
Cyberpunk 2077 + steelbook Tyger Claws
Night City, Kalifornia. Rok 2077. Svet je zlomený. Jednotky MegaCorps riadia každý aspekt života z obrích vežiakov, týčiacich sa vysoko nad ulicami mesta. Tie sú ovládané pouličnými gangmi, technologickými podvodníkmi, pasákmi a ďalšími kriminálnymi živlami.
59.99 €
Predobjednávka
59.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 19.11.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 19.11.2020
Slovenská Pošta - na adresu 19.11.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Cyberpunk 2077 + steelbook Tyger Claws Cyberpunk 2077 + steelbook Tyger Claws
PC Fyzická kópia
Predobjednávka
59.99 €

Podrobné informácie


Cyberpunk 2077 obsah edície

Cyberpunk 2077

CYBERPUNK 2077

Night City, Kalifornia. Rok 2077. Svet je zlomený. Jednotky MegaCorps riadia každý aspekt života z obrích vežiakov, týčiacich sa vysoko nad ulicami mesta. Tie sú ovládané pouličnými gangmi, technologickými podvodníkmi, pasákmi a ďalšími kriminálnymi živlami. Medzitým stojí vše objímajúca dekadencia, sex a pop kultúra, miešajúca sa s násilím a zločinom a nesplniteľným sľubom Amerického sna. Si V - cyberpunk...

Akce nebo stealth Akcia alebo stealthKaždú úlohu budeš môcť vyriešiť niekoľkými spôsobmi. Vrhneš sa do boja alebo radšej svojich nepriateľov zlikviduješ v tichosti? Náročná témata Náročná témaOkrem akcie sa budú riešiť aj pálčivé témy, súvisiace s budúcnosťou ľudstva. Z vlastních očí Z prvej osobyPohľad z vlastných očí ťa presunie priamo do stredu diania.
Nový život

Začína nový život

Vo svete kyberneticky vylepšených pouličných bojovníkov, hackerov a korporačných zločincov, práve dnes začína tvoj prvý krok stať sa nezabudnuteľnou legendou.

Z fantasy do sci-fi

Od tvorcov ságy Zaklínač prichádza sci-fi v otvorenom svete, ktoré sa vyznačuje vysokou dávkou temnoty, 80. vizuálom a predovšetkým uveriteľným prostredím s vychytanými dialógmi.

Z fantasy

     

    Herný obsah:

  • Hraj ako nájomný zločinec - Staň sa kyberpunkerom, mestským žoldnierom vybaveným kybernetickými vylepšeniami a vybuduj si rešpekt v uliciach Night City.
  • Ži v meste budúcnosti - Vstúp do obrovského otvoreného sveta Night City - do miesta, ktoré zavádza nové štandardy grafiky, komplexnosti a hĺbky.
  • Ukradni implantát, ktorý zaručuje večný život - Prijmi tú najriskantnejšiu zákazku svojho života a nájdi prototyp implantátu, ktorý je kľúčom k nesmrteľnosti.
Cyberpunk_Final

Foto & Video