Cyberpunk 2077 Zberateľská edícia

Dátum vydania: 17.09.2020 /
Lokalizácia: České titulky /
Kód produktu: 99746 /
Záruka: 2 roky
Night City, Kalifornia. Rok 2077. Svet je zlomený. Jednotky MegaCorps riadia každý aspekt života z obrích vežiakov, týčiacich sa vysoko nad ulicami mesta. Tie sú ovládané pouličnými gangmi, technologickými podvodníkmi, pasákmi a ďalšími kriminálnymi živlami.
299.99 €
Predobjednávka
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 17.09.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 17.09.2020
Slovenská Pošta - na adresu 17.09.2020
Cyberpunk 2077 Zberateľská edícia Cyberpunk 2077 Zberateľská edícia
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
299.99 €

Podrobné informácie


Edícia je skutočne veľmi kusovo obmedzená a preto je pre jej získanie nutné platbu uhradiť ihneď. Limit 1ks na zákazníka.

Cyberpunk 2077 Zberateľská edícia

Cyberpunk 2077

CYBERPUNK 2077 ZBERATEĽSKÁ EDÍCIA

Night City, Kalifornia. Rok 2077. Svet je zlomený. Jednotky MegaCorps riadia každý aspekt života z obrích vežiakov, týčiacich sa vysoko nad ulicami mesta. Tie sú ovládané pouličnými gangmi, technologickými podvodníkmi, pasákmi a ďalšími kriminálnymi živlami. Medzitým stojí vše objímajúca dekadencia, sex a pop kultúra, miešajúca sa s násilím a zločinom a nesplniteľným sľubom Amerického sna. Si V - cyberpunk...

Akce nebo stealth Akcia alebo stealthKaždú úlohu budeš môcť vyriešiť niekoľkými spôsobmi. Vrhneš sa do boja alebo radšej svojich nepriateľov zlikviduješ v tichosti? Náročná témata Náročná témaOkrem akcie sa budú riešiť aj pálčivé témy, súvisiace s budúcnosťou ľudstva. Z vlastních očí Z prvej osobyPohľad z vlastných očí ťa presunie priamo do stredu diania.
Nový život

Začína nový život

Vo svete kyberneticky vylepšených pouličných bojovníkov, hackerov a korporačných zločincov, práve dnes začína tvoj prvý krok stať sa nezabudnuteľnou legendou.

Z fantasy do sci-fi

Od tvorcov ságy Zaklínač prichádza sci-fi v otvorenom svete, ktoré sa vyznačuje vysokou dávkou temnoty, 80. vizuálom a predovšetkým uveriteľným prostredím s vychytanými dialógmi.

Z fantasy

     

    Herný obsah:

  • Hraj ako nájomný zločinec - Staň sa kyberpunkerom, mestským žoldnierom vybaveným kybernetickými vylepšeniami a vybuduj si rešpekt v uliciach Night City.
  • Ži v meste budúcnosti - Vstúp do obrovského otvoreného sveta Night City - do miesta, ktoré zavádza nové štandardy grafiky, komplexnosti a hĺbky.
  • Ukradni implantát, ktorý zaručuje večný život - Prijmi tú najriskantnejšiu zákazku svojho života a nájdi prototyp implantátu, ktorý je kľúčom k nesmrteľnosti.
Cyberpunk_Final

Foto & Video