Dark Souls II: Scholar of the First Sin

Bazár
Kód produktu: P43230 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 4
24.99 €
24.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Dark Souls II: Scholar of the First Sin Dark Souls II: Scholar of the First Sin
PlayStation 4 Fyzická kópia 24.99 €

Podrobné informácie

Pokračovanie v podobe remakeu úspešného titulu Dark Souls 2 prichádza! Form Software pre tento kúsok ponúka niekoľko podstatných vylepšení. Unikátny herný štýl, charakteristická náročnosť, výzva a intenzívne emocionálne odmeny. Už od Dark Souls II sa taktiež môžeme tešiť na vylepšený multiplayer, rozšírené možnosti prispôsobenia a nový engine.


Remake obsahuje vylepšenú grafickú stránku hry a dalšie efekty potvrdzujúce atmosféru. Podľa slov vývojárov, toto bude konečne hra akú sme chceli. Hra obsahuje taktiež všetky rozšírenia v podobe The Lost Crowns Trilogy: Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, Crown of the Ivory King.

Hra ponúka:

  • Priprav sa na smrť ... znovu! Zapojte sa do intenzívnej akcie v obrovskom svete s lepšou grafikou aj zvukom.
  • Labyrinty, monštrá a bossovia! Ponorte sa do prostredia takmer fascinujúceho. Na každom kroku čaká nebezpečie.
  • Zmyslové útoky! Pripravte sa na širokú škálu hrozieb, ktoré budú prebúdzať všetky ľudské zmysly a fóbie - sluchové halucinácie, závrate, strach z veľkých výšok, atď.
  • Hlbší a temnejší! Viacej možností ako si môžete prispôsobiť zbroje, zbrane i štýl hry.
  • Vyvíjaný multiplayer! Systém viacej hráčov umožňuje lepšiu interakciu on-line a Vy si tak môžete prežiť kooperačnú aj konkurenčnú hru.


Foto & Video