Darksiders 2 Definitive Edition

Bazár
Kód produktu: P45938 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
14.99 €
14.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Darksiders 2 Definitive Edition Darksiders 2 Definitive Edition
PlayStation 4 Fyzická kópia 14.99 €

Podrobné informácie

V Darksiders II budete sprevádzať Smrť, jedného zo štyroch jazdcov Apokalypsy, v akcii nabitom príbehu, ktorý sa odohráva súčasne s pôvodnou hrou Darksiders. Na tejto epickej výprave sa Smrť ocitá v rozsiahlom hernom svete, kde sa snaží očistiť meno svojho brata Vojny, ktorý bol obvinený z predčasného zahájenia Apokalypsy v hre Darksiders. Toto pokračovanie je rovnako ako pôvodná hra Darksiders dobrodružstvo typu hack’n’slash. Hra sa odohráva vo fantastických prostrediach vrátane "Bieleho mesta", kde žijú anjeli a vznášajúcej sa pevnosti menom "Večný trón", v ktorom Páni mŕtvych strážia duše, ktoré musia byť očistené. Aj keď je Smrť tím najobávanejším zo štyroch jazdcov, jeho telesné schopnosti sa veľmi líšia od jeho brata Vojny. Smrť je omnoho pohyblivejšia a spolieha sa na kombináciu útokov nablízko aj na diaľku. Primárnou zbraňou Smrti je jeho obrovská ikonická kosa a ďalej využíva širokú škálu ďalších zbraní a použiteľných predmetov, ktoré musí v priebehu hry nazbierať. Zbrane je možné používať obojručne, Smrť si môže vylepšovať zbroje a taktiež má k dispozícii svojho mocného koňa Zúfalstvo.


Obsah Deathinitive Edition: Darksiders 2 so všetkými DLC. Vylepšený grafický renderovací engine, ktorý zaisťuje vizuálnu kvalitu hlavne čo sa týka nasvietenia a tieňov. Vylepšená a prepracovaná úroveň grafiky postáv a prostredia - hra beží v natívnom rozlíšení 1080p. A prepracované balancovanie hry a rozmiestnenie koristi.


Hra ponúka:

  • Hrajte za Smrť: Staňte sa tím najobávanejším z legendárnych štyroch jazdcov, ktorý dokáže zničiť celé svety a stretnite sa so silami Nebies aj Pekla.
  • Epický vesmír: V jedinečnom štýle Joa Mada, niečo takého ste dosiaľ nevideli.
  • Nebo/Peklo: Preskúmajte úžasné prostredia herného sveta, ktoré je inšpirované nebom a peklom.
  • Voľby hráčov a úpravy: Upravte si vlastný zážitok pomocou rôznych sád zbrojov, zbraní a stromov schopností, vďaka ktorým si hráči môžu vytvoriť svoju vlastnú Smrť.
  • Znovuhrateľnosť: Preskúmajte rozsiahly a otvorený svet, plnte tucty vedlajších úloh a upravte si Smrť pomocou kompletného systému úrovní, stromov schopností a nekonečných kombinácii vybavenia.
  • Pohyb: Smrť je pohyblivá a obratná postava schopná neuveriteľných akrobatických kúskov, ktoré hráčom umožní preskúmať svet ako nikdy predtým.

Foto & Video