Ak si si myslel, že zombie hry už začínajú byť minulosť, Days Gone ťa vyvedie z omylu. Rozpráva príbeh Deacona St. Johna, lovca odmien a motorkára, ktorý cestuje nebezpečnou krajinou, ktorú ovládli nemŕtvi.
PlayStation 4
Dátum vydania: 26.04.2019
Lokalizácia: České titulky
Kód produktu: 48913
Fyzická kópia
Predobjednávka
57.99 €
Days Gone Days Gone
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
57.99 €

Podrobné informácie

PEGI 18 Násilie

 

Predobjednaj a získaj

 

Days Gone

DAYS GONE

Obuj si zašpinené topánky bývalého motorkárskeho vyhnanca a dnešného lovca odmien, Deacona St. Johna. Pokús sa v krajine obklopenej smrťou nájsť dôvod na život. Na kedysi obývaných miestach hľadaj vybavenie, z ktorého môžeš vyrábať cenné predmety a zbrane, skús svoje šťastie v poctivom obchode s ďalšími pozostalými ... a alebo zvoľ násilnejšie prostriedky.

Přežiješ ve světě nemrtvých? Dokážeš čeliť nemŕtvym?Prežiť v tomto svete nebude jednoduché. Věrný motocykl Verný mechanický spoločníkPresun po svete urýchli obľúbený motocykel. Opatrný postup Opatrný postupAk chceš prežiť, bude nevyhnutné byť veľmi opatrný.
Ohromující prostředí

Ohromujúce prostredie

Lesy a lúky, zasnežené pláne aj lávové polia ... severozápad Ameriky je krásny aj smrtiaci. Preskúmaj pohoria, jaskyne, doly a malé vidiecke mestečká poznačené vulkanickou činnosťou.

Pútavý príbeh

Ponor sa do silného príbehu plného zúfalstva, zrady a ľútosti, pretože Deacon St. John hľadá nádej po tom, čo utrpel hlbokú osobnú stratu. Čo z nás robí ľudí tvárou v tvár každodennému boju o prežitie?

Poutavý příběh
     

    Herný obsah:

  • Otvorené prostredie, plné nebezpečenstva a tajomna.
  • Napínavé a brutálne súboje s nepriateľmi.
  • Príbeh plný zúfalstva, zrady, nenávisti, lásky a nádeje.
DaysGone_Final

Doplňujúce informácie:

Tričká sú k dispozícii vo veľkostiach M, L a XL. Prosíme, uveď požadovanú veľkosť do poznámky v objednávke. Existujúce objednávky potom poprosíme o zaslanie mailu na adresu podpora@brloh.sk . V prípade kladnej skladovej dostupnosti ti bude vyhovené.