Dead Cells

Bazár
Kód produktu: P89828 /
Záruka: 2 roky
Máš už túto hru? Vykúpime ju! Získaš tak inú hru lacnejšie
V brutálne ťažkej 2D akčnej plošinovke Dead Cells ti je zverený do rúk produkt nepodareného alchymistického pokusu, ktorý sa snaží prísť na kĺb tomu, čo sa deje na rozľahlom, neustále sa meniacom a zdanlivo prekliatom ostrove.
Platforma
PlayStation 4
19.99 €
Iba v predajniach
11.99 €
11.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Dead Cells Dead Cells
PlayStation 4 Fyzická kópia 11.99 €

Podrobné informácie

 

Dead Cells

V brutálne ťažkej 2D akčnej plošinovke Dead Cells ti je zverený do rúk produkt nepodareného alchymistického pokusu, ktorý sa snaží prísť na kĺb tomu, čo sa deje na rozľahlom, neustále sa meniacom a zdanlivo prekliatom ostrove. Kombinácia tuhých, ale férových súbojov, citlivého ovládania, nezdolných protivníkov, permanentnej smrti a samozrejme aj núdzového kotúľania na stranu, ktoré ťa dostane z ťažkostí, vytvára náročnú hru plnú impulzívnych reakcií, v ktorej si prejdeš vnútornou očistou.

  

HERNÝ OBSAH:

  • Hrozba permanentnej smrti: Postupný prieskum prepojeného sveta so znovu hrateľnosťou hier žánru "roguelite" a neustálou hrozbou permanentnej smrti zaručujú nikdy nekončiaci príval adrenalínu.
  • 2D akcia v štýle hier zo série Souls: Tuhé, ale férové súboje, charakteristické kotúľanie do strán, cez deväťdesiat zbraní a kúziel s unikátnymi vlastnosťami. Akcia, ktorá neodpúšťa chybu v spojení s neprítomnosťou záchrannej siete zaisťuje adrenalínovú jazdu pri každom pokuse o zdolanie hry.
  • Nelineárny postup: Stoky, kostnica alebo hradby? Špeciálne trvalé schopnosti vám - potom, čo ich odomkneš - sprístupní nové cesty, ktorými budeš môcť dosiahnuť svoj cieľ. Zvoľ si cestu, ktorá vyhovuje tvojej aktuálnej postave, tvojmu hernému štýlu alebo proste len momentálnej nálade.
  • Prieskum: Tajné miestnosti, skryté chodby, úchvatné prostredie. Nájdi si chvíľku na prechádzku po hradbách a nasaj temnú atmosféru.

Foto & Video