Diablo

Diablo je legendárna herná séria, ktorá ťa vezme do temnej fantasy a adrenalínovej RPG akcie, prepadni kúzlu pekelného sveta Sanctuary. V ponuke nájdeš široký výber hier, merchandise a príslušenstva z Diablo, vyber si svoj produkt ešte dnes.

Hry Diablo pre všetky platformy

Diablo je ikonická séria akčných RPG hier od spoločnosti Blizzard Entertainment, ktorá uchvacuje hráča už od roku 1997. Hry sa odohrávajú v temnom fantasy svete plnom démonov, príšer a mocných artefaktov. Pozri sa do pekla a vži sa do úlohy hrdinov, ktorí sa stretávajú s hordami nepriateľov. Uži si temnú atmosféru a návykovú hrateľnosť.

  • Nový svet, nové príležitosti, spoznaj Lilith (dcéru nenávisti) v inom svetle a postav sa jej schopnostiam.
  • Hľadáš titul pre svoju platformu? Vyber si z digitálnych alebo diskových hier na PS4, PS5, Nintendo Switch, Xbox One alebo Xbox Series.

Diablo merchandise

Doplň svoju hernú poličku, šuplík alebo skriňu o štýlové oblečenie, figúrky, sošky a ďalšie produkty zo sveta Diablo. Zaujať ťa môžu aj lampičky, podložky pod myš, hrnčeky, alebo napríklad kľúčenky.

Prečo si zaobstarať Diablo produkty na JRC?

  • Zaručíme ti rýchle dodanie aj možnosť vyzdvihnutia na ktorejkoľvek Smarty/JRC predajni, ktoré sú po celej SR.
  • Náš prvotriedny zákaznícky servis ti je plne k dispozícii, vrátane preškolených predajcov a to online aj na predajniach.
  • Radosť ti určite urobia špeciálne ponuky a zľavy, každý deň máme akciu dňa. Vyberať môžeš zo širokej ponuky produktov od hier až po merchandisea av neposlednom rade máme aj použité produkty, ktoré ušetria planétu aj tvoju peňaženku.

viac menej