Edície Pokémon: TCG

Pokémon kartičky vychádza pravidelne v rôznych edíciách. Hľadáš Pokémon TCG z konkrétnej edície? V tejto kategórii nájdeš tie najnovšie aj najobľúbenejšie z nich. A v čom sa jednotlivé edície líšia? Pokračuj v čítaní a my ti to povieme.

Pokémon Paldean Fates

Pokémon Paldean Fates je najnovším setom z cyklu Scarlet & Violet, ktorý vyšiel v roku 2024. Jedná sa o špeciálny polkový set 4,5, v ktorom nájdeš iba kolekcie bez boosterov a booster boxov. Najväčším ťahákom tejto edície sú Pokémoni v Shine verzii. Celkovo obsahuje edícia 240 kariet a 130 z nich budú v Shiny verzii.

Pokémon Scarlet & Violet

Pokémon Scarlet & Violet je deviatou generáciou s prvou edíciou zberateľskej kartovej hry Pokémon TCG. Ponúka viac ako 190 Pokémon kariet vrátane obľúbených 12 Pokémon-ex v úplne novom vzhľade. V ponuke nájdeš boostery, booster boxy, elite trainer boxy a ďalšie.

Pokémon 151 Scarlet & Violet 3,5

Pokémon 151 je špeciálnou sadou kariet s celým názvom Pokémon 151 Scarlet & Violet 3,5. Ako už môžeš z názvu rozpoznať, obsahuje 151 Pokémonov prvej generácie, pôvodných Pokémonov generácie Kanto. Táto edícia ponúkne Mini Tinky, ex Boxy, Elite Trainer Box a ďalšie.

Pokémon Paldea Evolved

Pokémon Paldea Evolved je druhou edíciou deviatej generácie radu Scarlet & Violet, ktorá vyšla v roku 2023. Táto edícia obsahuje viac ako 190 nových Pokémon kariet, pričom 15 z nich sú Pokémoni-ex. Nájdeme tu napríklad Forretress ex, Meowscarada, Chien-Pao ex, Pikachu ex, Bellibolt ex a ďalšie.

Pokémon Obsidian Flames

Pokémon Obsidian Flames edícia je špecifická v tom, že sa zameriava na jedného z Pokémonov - Charizarda. Tohto obľúbeného ohnivého Pokémona si môžeš vybrať v rámci tretej edície Scarlet & Violet z Okrem Charizarda tu narazíš na množstvo ďalších Pokémonov, vrátane Pokémonov-ex.

Pokémon Crown Zenith

Pokémon Crown Zenith je posledným setom cyklu Sword and Shield. Poskytuje najobľúbenejšie karty z rokov 2020-2022, vrátane Charizarda, Zaciana, Zamazentu, Pikachu VMAX ďalších Pokémonov.

Pokémon Silver Tempest

Pokémon Silver Tempest je dvanástym setom z generácie Sword and Shield. Ponúka viac ako 190 kariet vrátane 15 nových Pokémonov V, Pokémona VMAX a Pokémonov s novou mechanikou VSTAR. Z tejto edície u nás nájdeš nielen boostery, ale aj booster boxy, albumy a ďalšie.

Pokémon Lost Origin

Pokémon Lost Origin je ďalším, tentoraz jedenástym, setom z cyklu Sword and Shield. Táto sada vyšla v roku 2022 a obohatila nás o 14 nových V Pokémonov, jedného VMAXa a 6 VSTAR Pokémonov.

Pokémon Astral Radiance

Pokémon Astral Radiance predstavuje desiaty set z cyklu Sword and Shield. Táto edícia je známa predovšetkým pre novú schopnosť Radiancie a prináša nové Pokémon V a VStar.

Pokémon GO

Pokémon GO je samostatnou edíciou kartovej hry Pokémon. Táto sada vyšla v lete 2022 a bola veľkým hitom predovšetkým pre jej prepojenie s online mobilnou hrou Pokémon Go. V tejto edícii nenájdeš klasické boostery, ale iba špeciálne balenie ako Elita Trainer Boxy, špeciálne kolekcie a ďalšie.

viac menej