F1 2016

Bazár
Kód produktu: P48774 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
24.99 €
24.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
F1 2016 F1 2016
Xbox ONE Fyzická kópia 24.99 €

Podrobné informáciePOPIS HRY

F1 2016 Limited Edition

Najlepší simulátor formuly prichádza aj tento rok - s veľa vylepšeniami, novým kariérnym módom a predovšetkým zákernými traťami, ktorý váš adrenalín vypumpujú pekne vysoko.Grafické spracovanie dá vozidlám vyniknúť.


Ďalší ročník obľúbeného simulátoru najrýchlejších automobilov sveta F1 je tu a prináša vylepšený režim kariéry, v ktorom si budete môcť sami budovať svoj závoznícky osud. Pracujte spoločne so svojím agentom, inžiniermi, tímom a podieľajte sa na vyrobení toho najlepšieho vozu, s ktorým sa následne ponoríte do dlhej až desať sezón trvajúcej kariéry.

"Cez dvadsať realisticky vymodelovaných tratí, licencované závodné tými aj skutočný jazdci - F1 2016 sa skutočnému majstrovstvu približuje tak, ako žiadna hra pred ňou."Občas závody sťaží aj realisticky zpracované počasie.


Vďaka oficiálnej podpore FIA sa môžete tešiť na 21 závodných okruhov, ktoré boli opatrne vymodelované podľa reálnych lokácií. Nechýba dokonca ani exotický okruh Baku v Azerbajdžane. Ďalej na vás čaká na vás čaká 22 skutočných jazdcov a 11 tímov - vrátene nováčka na scéne - tímu Haas. F1 2016 je jednoduchom titulom, ktorý nemôže chýbať v zbierke žiadneho poriadneho zvodníka.

HERNÝ OBSAH:

Vylepšená grafika, animácie aj fyzika.

21 realisticky vymodelovaných závodných okruhov.

22 skutočných jazdcov v 11 tímoch.

10 sezón trvajúca kariéra.