Farming Simulator 19 Platinum Edition

Dátum vydania: 19.10.2019 /
Lokalizácia: České titulky /
Kód produktu: 99674 /
Záruka: 2 roky
Staň sa moderným farmárom v hre Farming Simulator 19 Platinum Edition a zoznám sa s jednou z najlepších značiek poľnohospodárskych strojov - CLAAS. Uži si množstvo exkluzívnych vozidiel a staraj sa o svoju farmu v dvoch obrovských prostrediach plných vzrušujúcich aktivít, najrôznejších plodín a zvierat.
Platforma
PlayStation 4
Edícia
Special Edition
44.99 €
Predobjednávka
44.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
GLS 19.10.2019
Zásielkovňa 19.10.2019
Slovenská Pošta - na adresu 19.10.2019
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Farming Simulator 19 Platinum Edition Farming Simulator 19 Platinum Edition
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
44.99 €

Podrobné informácie


Obsahuje:
  • Farming Simulator 19
  • Viac ako 35 nových vozidiel a doplnkov značky CLAAS

Značka, ktorej sa predalo niekoľko miliónov kusov, urobila ďalší obrovský krok do roku 2018 - špičkový farmársky simulátor sa tento rok vracia s absolútnou zmenou grafických nástrojov, takže ponúka najúchvatnejšie a najrealistickejšie vizuálne prvky a efekty vrátane najhlbších a najucelenejších zážitkov z farmárčenie na konzolách a PC.

Farming Simulator 19 robí najväčší krok vpred vďaka najobsiahlejšej ponuke vozidiel, ktorá sa v sérii kedy objavila! Prevezmi kontrolu nad verne spracovanými vozidlami a strojmi od všetkých popredných značiek v odbore vrátane John Deere, najväčšieho svetového výrobcu poľnohospodárskych strojov, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr a mnohých ďalších.

Farming Simulator 19 ponúkne nové prostredia z Ameriky a Európy, v ktorých môžeš rozvíjať a rozširovať svoju farmu, predstaví rad vzrušujúcich poľnohospodárskych činností vrátane nových strojov a plodín s bavlnou a jačmeňom! Staraj o svoje ošípané, kravy, ovce a kurčatá - alebo sa prvýkrát môžeš prejsť na koni, ktorý ti umožní preskúmať šíre pláne v okolí tvojej farmy.
HERNÝ OBSAH:

  • Najväčší pokrok v sérii Farming Simulator teraz ponúka najúchvatnejšie a najrealistickejšie grafické spracovanie.
  • Používaj a ovládaj stovky verne znázornených poľnohospodárskych vozidiel a nástrojov vrátane vôbec najväčšieho svetového výrobcu poľnohospodárskych strojov na svete: John Deere.
  • Staraj o svoje zvieratá, ako sú ošípané, kravy, ovce, kurčatá a prvýkrát tiež kone.
  • Jazdi na svojich koňoch a preskúmaj šíre oblasti v divokých prostrediach plných farmárskej činnosti.
  • Rozvíjaj svoju farmu on-line s až 16 hráčmi a obohacujte svoje farmárske skúsenosti pomocou komunitných modelov na konzolách aj PC.

Foto & Video