FIFA World Cup 2014 Brazil

Bazár
Kód produktu: P40518 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox 360
8.99 €
8.99 €
FIFA World Cup 2014 Brazil FIFA World Cup 2014 Brazil
Xbox 360 Fyzická kópia 8.99 €

Podrobné informácie

2014 FIFA World Cup Brazil


Svetové majstrovstvá vo futbale prináša firma EA sports aj ku Vám domov, kde si môžete naplno užiť futbal za viac ako 200 svetových tímov. Zažijete aké to je, keď vás podporuje doslova celý národ - čakajú vás nové spôsoby povzbudzovania od divákov prostredníctvom transparentov, vlajok či papierov pre každú sedačku a taktiež živé prenosy z miest zo všetkých kútov planéty. Ak dáte gól napríklad za Anglicko, vypočujete si živé reakcie fanúšikov z Trafalgarského námestia. Pomalované tváre, oblečenie s národnými symbolmi či úplne nové spracovanie divákov v hľadisku, to všetko navodí atmosféru skutočných Majstrovstiev sveta.


Hra ponúka:

  • Na obrazovke ožije najväčší športový sviatok na svete, kde sa vo svojich národných tímoch predstavia najlepší futbalisti sveta. Ide o doposiaľ najautentickejšie a najpestrejšie spracovanie titulu zo série EA SPORTS FIFA pre Xbox 360 a PlayStation 3.
  • Príbehy a drámy Majstrovstiev sveta vo futbale FIFA zachytí doposiaľ najširšia paleta režimov v rámci turnajových titulov EA SPORTS. Celkom je na výber 10 herných režimov.
  • Zvoliť si môžte každý z 203 oficiálnych národných tímov a hrať na verných kópiach všetkých 12 štadiónov majstrovstiev sveta, rovnako ako na celej rade ďalších štadiónov v priebehu kvalifikačných bojov.