FIFA 20

FIFA 20

Dátum vydania: 27. 9. 2019

Ďalší ročník najprepracovanejšieho simulátoru futbalu na tejto planéte opäť prináša množstvo zmien v hre pre jedného i viacerých hráčov. Futbaloví fanatici sa potom môžu tešiť aj na režim kampane, v ktorej budeš svojho zverenca sprevádzať od futbalovej škôlky až po status úspešnej star.

FIFA 20

Základná edícia

Nielen nové súpisky, ale predovšetkým desiatky vylepšení na popud komunity. FIFA 20 prináša odpovede na všetky otázky a poznámky, ktoré jej predchodcovi adresovali samotní hráči. Konzistentnosť streľby a zakončenia, reťazené finty, triky a takisto realistickejšie animácie - FIFA 20 bude jasným favoritom všetkých, ktorí to s virtuálnym futbalom myslia naozaj vážne.

Champions Edition

 

Champions edícia

S edíciou Champions získaš aj 3 denný prednostný prístup do hry, takže sa do hry pozrieš už 24. septembra. Okrem toho získaš 12 vzácnych zlatých balíčkov, výber ikonu na hosťovanie a špeciálnu edíciu dresov do režimu FUT.

Edícia obsahuje:

  • Trojdňový prednostný prístup (hraj už od 24. septembra)
  • Až 12 vzácnych zlatých balíčkov
  • Výber ikony na hosťovanie (na výber je z 5 ikon)
  • Špeciálna edícia dresov do FUT

FIFA bundly

Balenia s konzolou

Kúp si hru FIFA 20 s cenovo výhodnými baleniami konzol PlayStation 4 alebo Xbox One a prepracuj sa s novým strojom k víťazstvu!


FIFA 20 dres

Parádny FIFA dres len v Brlohu!

Nenechaj si ujsť jedinečnú šancu obliecť si oficiálny licencovaný dres TOTW AWAY, ktorý môžeš vidieť na futbalistoch v samotnej hre.

FIFA 20 body

FIFA 20 digitálne kredity

Kúp si body do populárneho FIFA Ultimate Teamu a získavaj nových hráčov na hosťovanie a ďalší obsah.