Friday the 13th: The Game

Bazár
Kód produktu: P85556 /
Záruka: 2 roky
Všetci milovníci hororu už určite počuli o senzácii tohto roku – asymetrickej tímovej hre Friday the 13: The Game - herného prepisu klasickej hororovej série Piatok trinásteho.
Platforma
PlayStation 4
19.99 €
19.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Friday the 13th: The Game Friday the 13th: The Game
PlayStation 4 Fyzická kópia 19.99 €

Podrobné informácie


Táto verzia obsahuje:

  • Exkluzívny Bloody Jason Skin
  • Exkluzívny balíček oblečenia pre všetkých preživších
  • Prístup ku všetkým budúcim DLC – vrátane misie pre jedného hráča, v ktorej si zahráš za Jasona

 

Friday the 13th: The Game

 

Všetci milovníci hororu už určite počuli o senzácii tohto roku – asymetrickej tímovej hre Friday the 13: The Game - herného prepisu klasickej hororovej série Piatok trinásteho. Hra do istej miery kopíruje zápletku filmov, takže na jednej strane stojí vrah bez svedomia Jason Voorhees a na strane druhej partia tínedžerov, ktorí sa snažia za každú cenu uniknúť pred ostrím mačety.

Samotná hra obsahuje ikonické lokácie jednotlivých filmov a vďaka atmosférickým a zvukovým efektom sa rozhodne budeš báť – predovšetkým vo chvíľach, kedy proti tebe bude stáť tichý zabijak, ktorý sa nezastaví pred ničím.

 

  

HERNÝ OBSAH:

  • Asymetrický multiplayer 1V7: Uži si hrôzu naháňajúcu naháňačku medzi vrahom a jeho 7 potencionálny obeťami.
  • Hneď niekoľko variant zabijaka: - Hraj za jedného z niekoľkých Jasonov z filmov.
  • Autentický zážitok : Hra je založená na expertíze hororových ikon, vrátane samotného Seana S. Cunninghama (režiséra), FX experta Toma Saviniho a skladateľa Harryho Manfrediniho.
  • Odomykateľný obsah a možnosti prispôsobenia: Získaj v priebehu hrania CP (body prispôsobenia) a odomkni si nové spôsoby zabíjania pre Jasona a nové perky pre preživších. Poteší aj možnosť odomykania nových oblekov vrátane oblečenia inšpirovaného osemdesiatimi rokmi.

Foto & Video