God of War Collection 2

Bazár
Vyšlo: 28.08.2012 /
Kód produktu: P13033 /
Záruka: 2 roky
Platforma
PlayStation 3
12.99 €
12.99 €
God of War Collection 2 God of War Collection 2
PlayStation 3 Fyzická kópia 12.99 €

Podrobné informácie

God of War Collection Volume 2 je kompilácia dobrodružstiev Kratosa, ktoré ste doposiaľ poznali iba z PlayStation Portable. Chains of Olympus a God of sparta si teraz môžete vychutnať na veľkej obrazovke v HD rozlíšení.

Chains of Olympus
S príchodom Chains of Olympus sa môže začať ďalšia krvavá cesta napriek bájnym gréckym svetom v koži smrteľníka, ktorý kedysi zabil boha Vojny. Voľba vlastnej spásy, alebo záchrany antického sveta pred istou skazou leží vo vašich rukách. Pripravte sa na skvostné grafické spracovanie, dychberúce animácie, charakteristickú hrateľnosť a kúzelné prostredie gréckej mytológie.

God of Sparta
Po udalostiach v God of War, sa ťažko skúšaný hrdina borí s kliatbou minulosti. Spolu s Kratosom sa vydáte na cestu, na ktorej budete objavovať temné stránky Kratosovej minulosti, dozviete sa ako prišiel k svojemu tetovaniu, jazvám i o tom, ako zahynula jeho rodina. Poraziť budete musieť nespočetné množstvo nepriateľov snažiacich sa zastaviť Kratosa od zodpovedania otázok minulosti. Vernými spoločníkmi Kratosa budú opäť Meče chaosu, počas dobrodružstva sa naučí ďalšie bojové ťahy a objaví nové zbrane, s ktorými poľahky skolí armádu mytologických kreatúr.