Hry na Nintendo Switch

Nintendo Switch je veľmi populárna herná konzola, ktorá ponúka širokú škálu hier z rôznych žánrov, a to pre všetkých hráčov. Či už hľadáš hry pre malých aj veľkých, z našej ponuky si rozhodne vyberieš. Nájdeš tu zoznam najpredávanejších, najobľúbenejších a ďalších hier. Konečný výber je však na tebe. Prečítaj si viac a vyber si hru priamo pre teba.

Najpredávanejšie hry na Nintendo Switch

 •  Animal Crossing: New Horizons - V hre Animal Crossing: New Horizons si môžeš vytvoriť vlastnú postavu, domov a ostrovný raj, zbierať materiály a vytvárať nábytok a nástroje, zapojiť sa do rôznych aktivít ako záhradníctvo a rybolov, a nadväzovať vzťahy s NPC postavami.

 •  Mario Kart 8 Deluxe – Hra Mario Kart 8 Deluxe obsahuje všetky okruhy a postavy z pôvodnej verzie, vrátane predtým vydaných DLC. Novo je možné hrať za Inklingy z hry Splatoon a využiť nové fičúry Smart Steering, ktoré pomáhajú začiatočníkom.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - Hra The Legend of Zelda s podtitulom Tears of the Kingdom prináša nové dobrodružstvo v otvorenom svete kráľovstva Hyrule. Pridaj sa k Linkovi a princeznej Zelde a putuj medzi poľami, lesmi a horami a objavuj pozostatky spustošeného kráľovstva.

Najobľúbenejšie hry na Nintendo Switch

 • ¦Super Mario Bros - Klasická hra Mario sa stáva ešte bláznivejšou vďaka novým predmetom, ktoré menia priebeh hry. Teš sa na nečakané udalosti nazvané Wonder Effects. Vyber si medzi rôznymi postavami, vrátane Maria, Luigiho, Peach, Daisy, Yoshi a Toada. Novým Power-Upom je premena na slona Maria, ktorý môže poraziť nepriateľov pomocou svojho chobotu.

 •  Mortal Kombat – Warner Bros Games prináša novú hru Mortal Kombat 1, ktorá prináša znovuzrodenie vesmíru Mortal Kombat. Hra obsahuje prepracované verzie ikonických postáv a ponúka úplne nový príbeh s obľúbenými postavami série.

 •  Séria Pokémon – Ak miluješ Pokémonov, stačí si vybrať z jednej z hier v našej ponuke, kde nájdeš Pokémon Sword, Pokémon Shield, Pokémon Scarlet & Violet, Detective Pikachu Returns a ďalšie.

Hry podľa žánru na Nintendo Switch

RPG hry

Red Dead Redemption - Red Dead Redemption je epická westernová hra s hlbokým príbehom, ktorý sleduje bývalého psanca Johna Marstona, ktorý prenasleduje bandu zločincov. Hra obsahuje príbeh pre jedného hráča a hororové rozšírenie s tematikou zombie.

 •  Xenoblade The Chronicles 3 – Nechaj sa preniesť do obrovského sveta, kde sa stretneš s hlavnými postavami Noaom a Miou. Príbeh sa zameriava na konflikt medzi národmi Keves a Agnus a ich boj o prežitie.

Akčné hry

Grand Theft Auto: The Trilogy - GTA: The Trilogy - The Definitive Edition je kolekcia troch klasických hier - Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas, ktoré boli vylepšené pre novú generáciu konzol. A čo môžeš očakávať? Nové nasvietenie, upravené prostredie, textúry vo vysokom rozlíšení a vylepšené ovládanie.

 •  Dark Souls - Prepracovaná verzia kultového hardcore RPG Dark Souls s možnosťou hry po sieti a komunitným obsahom vrátane PvP arén. Hráči budú často umierať, ale porazení protivníkov prinášajú neprekonateľný pocit. Hra vyžaduje učenie a spoznávanie slabých miest protivníkov.

Hry pre deti a rodinu na Nintendo Switch

 •  Splatoon 3 - Tímová strieľačka s farbami a postavami z inkluzívneho sveta. Vstup do Splatlands, bojového prostredia obývaného Inklings a Octolings. Splatsville je mesto chaosu v slnkom spálenej púšti. Nové pohyby a zbrane umožňujú bojovníkom úhybné manévre a pokrytie väčšieho územia.

 •  Pikmin 4 - Pikmini sa vracia v hre Pikmin 4 s novou misiou na záhadnej planéte. Pikmini sú malé stvorenia rôznych tvarov, veľkostí a farieb, ktoré môžu rásť a vyvíjať sa spoločne s hráčom. Hra ponúka nové dobrodružstvo, v ktorom budeš využívať silu Pikminov a stratégiu na prekonanie prekážok na planéte.

Kirby's Return to Dream Land Deluxe - Nová verzia hry Kirby's Adventure Wii umožňuje až štyrom hráčom pripojiť sa ku Kirbymu a jeho priateľom na ceste cez Dream Land. V hre budeš mať za úlohu Magolorovi pomôcť opraviť jeho pokazenú vesmírnu loď. Hra tiež ponúka celý rad minihier, ktoré sú hrateľné až v štyroch hráčoch.

Hry pre viacerých hráčov

 •  Everybody 1-2 Switch - Everybody 1-2-Switch je hra, ktorá ponúka množstvo zábavy a súťaženia v rámci minihier. Na účasť je potrebné Nintendo účet, kompatibilné chytré zariadenie a pripojenie k internetu. Cieľom je získať čo najviac bodov a stať sa víťazom.

 •  Nintendo Switch Sports - Nintendo Switch Sports je nová kolekcia športových hier pre Nintendo Switch, ktorá ponúka možnosť hrať volejbal, futbal, bowling a ďalšie športy. Hry je možné hrať ako s rodinou a priateľmi offline, tak aj online s hráčmi z celého sveta.

 • Just Dance 2024 - Just Dance je hudobná videoherná platforma, ktorá ponúka 40 piesní od najnovších hitov až po obľúbené klasiky. Medzi piesňami sú napríklad „Flowers“ od Miley Cyrus, „Titi Me Pregunto“ od Bad Bunny, „How You Like That“ od BLACKPINK a ďalšie. Okrem toho je k dispozícii mesačná skúšobná verzia zadarmo so stovkami skladieb a ďalší digitálny obsah.

A to zďaleka nie je všetko. V ponuke nájdeš množstvo ďalších hier, či už športových, tanečných, alebo ostatných žánrov. Rebríček hier na Nintendo Switch sa pravidelne mení, ale pokiaľ chceš vedieť, ktoré hry sa práve chystajú, sleduj náš herný kalendár.

viac menej