Hry na PlayStation 4

Prenikni do sveta plného hier na PlayStation 4. Či už si fanúšik dobrodružstva, stratégie, adrenalínu, športu alebo iného žánru, u nás si vyberieš. S výkonnosťou konzoly PS4 si môžeš byť istý, že si budeš môcť vychutnať každú hru v tej najvyššej kvalite. Pokračuj v čítaní a nájdi tú správnu hru priamo pre teba.

Najobľúbenejšie hry pre PS4

 •  Horizon Forbidden West – Akčná RPG hra Horizon stavia na úspechu svojho predchodcu. Ponúka obrovský otvorený svet plný robotov a dobrodružstiev. Načerpaj atmosféru postapokalyptického prostredia, bojuj s väčšími strojmi a zoznam sa s novými kmeňmi.
God of War: Ragnarök - Táto akčná adventúra sleduje príbeh Kratosa a jeho syna Atrea, ktorí sa vydávajú na dobrodružnú cestu v severskej mytológii, aby našli potrebné odpovede a pripravili sa na predpovedanú bitku, ktorá ukončí svet. Prekonej osud a bojuj proti bohom a monštrám z Deviatich svetov.

The Last of Us Part II - The Last of Us je pokračovaním kriticky uznávanej hry "The Last of Us" a rozpráva silný príbeh Ellie a Joel v postapokalyptickom svete. Čel všetkým zombie a prekonaj cestu plnú strastí.

Akčné hry pre PS4

 •  Marvels Spider-Man – Prevezmi úlohu Spider-Mana, preskúmavaj otvorený svet New Yorku, bojuj s zbabelcami a používaj rôzne schopnosti Petera Parkera. Lietaj slobodne medzi mrakodrapmi naprieč New York City a uži si všetky akčné scény.

 • Diablo IV – Akčné RPG novej generácie s nekonečnými zástupmi zla. Hlavný príbeh sa odohráva vo svete Sanctuary, kde sa vracia Lilith, dcéra nenávisti, aby ovládla svet. Hráči môžu preskúmať cez 140+ dungeonov, poraziť bossa, oslobodiť pevnosti a vyvíjať svoju postavu s výberom triedy, schopností a kozmetických predmetov.

Závodné hry pre PS4

 • ¦Gran Turismo 7 - Táto realistická závodná simulácia ponúka širokú škálu vozidiel a tratí pre fanúšikov automobilového pretekania. Gran Turismo 7 je závodná hra, ktorá kombinuje prvky z minulosti, súčasnosti a budúcnosti série Gran Turismo.

The Crew Motorfest - Hra The Crew Motorfest je akčná závodná hra s otvoreným svetom, ktorá sa odohráva na havajskom ostrove O'ahu. Hráči môžu preskúmavať rôzne trasy, vyzvať sa na preteky a zasadnúť za volant legendárnych licencovaných vozidiel. Hra je určená pre jedného hráča aj pre kooperatívny a multiplayer režim.

RPG hry pre PS4

 •  Hogwarts Legacy - Hra Hogwarts Legacy je pútavé akčné RPG s otvoreným svetom pre jedného hráča, odohrávajúce sa v kúzelníckom svete z 19. storočia. Staň sa kúzelníkom a rozvíjaj svoje schopnosti, ovládaj kúzla a bojuj proti nepriateľom.

 •  Elden Ring - Vydaj sa na dobrodružnú cestu cez prepracovaný svet plný postáv s vlastnou motiváciou a hrôzostrašných tvorov. Vyber si svoj vlastný herný štýl a objavuj predtým nepreskúmané cesty postupu.

Adventúra hry pre PS4

 •  Red Dead Redemption 2 – Pokračovanie westernovej akčnej videohry, ktorá sa odohráva na Divokom západe. Hra sa odohráva v Amerike v roku 1899, kde sa gang Van der Linde musí skrývať pred mužmi zákona. Gang sa snaží prežiť a lúpiť, pričom hlavná postava Arthur Morgan sa musí rozhodnúť medzi vernosťou k gangu a svojimi ideálmi.

 • Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077 je sci-fi hra odohrávajúca sa v Night City v roku 2077. Vo svete ovládanom MegaCorps a pouličnými gangmi sa staneš kyberpunkerom a budeš bojovať o svoju legendu. Hra ponúka otvorený svet s vysokou grafickou kvalitou a komplexnosťou.

Strategické hry pre PS4

 • Crash Team Rumble – Crash Team Rumble je nová hra, ktorá posúva hru Crash Bandicoot do tímovej súťaže. Hráči budú pretekať o to, kto ako prvý nazbiera a uloží dosť ovocia Wumpa, aby dosiahli víťazstvo. Každá postava má jedinečné schopnosti a zručnosti a tímová práca je pre víťazstvo kľúčová.

 •  Talizman: Digital Edition - Talizman: Digital Edition je oficiálnou adaptáciou doskovej fantasy hry. Obsahuje všetky rozšírenia, ktoré kedy vyšla pre fyzickú verziu hry. Ponúka možnosť hrať až pre 6 hráčov, ukladať hru a hrať online. K dispozícii je tiež jedinečná súpiska postáv a 13 rozšírení.

Športové hry pre PS4

 • EA Sports FC 24 - Ak si fanúšik futbalu, hra s najnovšími technológiami, vylepšenými hernými schopnosťami a najautentickejším futbalovým zážitkom, ťa rozhodne oslní. Napíš svoj vlastný príbeh v Kariére hráča, rozvíjaj klubové legendy v Ultimate Teamu, a zaži skutočnú hru v Hyper Motion.

 • NBA 2K24 - NBA 2K24 je basketbalová hra s vylepšenou hrateľnosťou a realistickou grafikou. Obsahuje režimy MyPLAYER, MyCAREER a MyTEAM s neobmedzenými personalizačnými možnosťami. Mamba Moments umožňuje hráčom zažiť najlepšie výkony Kobeho Bryanta.

Multiplayer hry pre PS4

 •  Fortnite – Online akčná hra s niekoľkými doplnkovými balíčkami s názvom Anime Legends, Transformers Pack a ďalšie.

Little Big Planet - Hra LittleBigPlanet prináša tri nové postavičky - Toggle, OddSock a Swoop, ktoré sprevádzajú hlavného hrdinu Sackboya. Sackboy získava nové schopnosti a bonusové predmety, ktoré mu pomáhajú prekonávať prekážky a poraziť zlotrilého Newtona. Využi nástroje na úpravu a zdieľaj svoje vlastné tvorby so svetom.

Hry pre deti pre PS4

 •  Minecraft – Táto kreatívna hra ti umožní budovať kockové svety a objavovať ich krížom krážom.

 •  LEGO hry (napr. LEGO Star Wars, LEGO Jurassic World, LEGO Harry Potter) - Tieto hry sú vhodné pre deti a ponúkajú zábavu vo svetoch postavených z LEGO kociek.

viac menej