Hyrule Warriors

Bazár
Kód produktu: P41932 /
Záruka: 2 roky
Platforma
19.99 €
19.99 €
Hyrule Warriors Hyrule Warriors
Fyzická kópia 19.99 €

Podrobné informáciePresekajte sa celými légiami nepriateľov ako Link, Impa a dalších obľúbených postáv so série Legend of Zelda. Pritom vám bude pomáhať arzenál mocných pohybov a lá Dynasty Warriors. Počas cesty cez známe miesta v kráľovstve Hyrule bedete čeliť tým najstrašnejším nepriateľom, s ktorými ste sa stretli v rámci titulov Zelda. Uvažujte takticky a splňte misie tým najefektívnejším spôsobom, aby ste spasili Hyrule!

Kráľovstvo je totiž opäť ohrozené, pretože bola vychýlená rovnováha síl Triforce. Hyrule trhá na kusy temná sila, ktorú má na svedomí černokňažná Cia. Legendárny hrdina, Link, musí opäť čeliť hordám nepriateľov a zachrániť princeznú Zeldu.

Postup v príbehovom móde vám postupne bude odomykať nové hrateľné postavy s unikátnou sadou pohybov a typov zbraní. Zbierajte rupie, vďaka ktorým môžete vylepšovať zbrane a vytvárať špeciálne odznaky, ktoré slúžia na vylepšovanie schopností jednotlivých bojovníkov. Potom môžete využiť plnú silu vaších útokov, ktoré spojíte do mocných komb, s ktorými budete čeliť hordám Bokoblinov. Tento raz si budete musieť ušpiniť ruky, ak chcete Hyrule zachrániť!


Prostredie série The Legend of Zelda sa stretáva s návykovosťou Dynasty Warriors!


Hra ponúka:

  • Hrajte za obľúbené postavy ako je Link a prvý raz tiež aj za Impu.
  • Bojujte s tými najmocnejšími protivníkmi zo série Legend of Zelda a cestujte naprieč krásnymi lokalitami kráľovstva Hyrule.
  • Zničte nepriateľské hordy brutálnymi a drtivými kombami.
  • Myslite takticky a plňte misie čo možno najefektívnejšie.
Foto & Video