Injustice 2 Legendary Edition

Bazár
Kód produktu: P86948 /
Záruka: 2 roky
Injustice 2 predstavuje super nabité pokračovanie k obľúbenej hre Injustice: Gods Among Us, ktoré hráčom umožní si zahrať za svojich obľúbených DC hrdinov. Pokračovanie pôvodnej bojovky prebudí k životu masívny výber známych super hrdinov a super lotrov.
Platforma
PlayStation 4
14.99 €
14.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Injustice 2 Legendary Edition Injustice 2 Legendary Edition
PlayStation 4 Fyzická kópia 14.99 €

Podrobné informácie

 

 


Injustice 2 Legendary Edition obsahuje:

  • Základnú hru Injustice 2
  • Kompletný katalóg hrdinov a navyše 10 postáv vydaných v rámci niekoľkých DLC
  • 5 prémiových skinov (Green lantern, PowerGirl, Reverse Flash, Grid a Black Lightning)


 

 

Injustice 2 predstavuje super nabité pokračovanie k obľúbenej hre Injustice: Gods Among Us, ktoré hráčom umožní si zahrať za svojich obľúbených DC hrdinov. Pokračovanie pôvodnej bojovky prebudí k životu masívny výber známych super hrdinov a super lotrov. Hráči si budú môcť prispôsobiť ikonické DC postavy vďaka unikátnemu a mocnému vybaveniu, ktoré získajú počas hrania. Naviac budeme môcť úplne prvý krát prevziať kontrolu nad vzhľadom svojich postáv, spôsobom boja a ich ďalšie smerovanie a vývoj.

 

 

HERNÝ OBSAH:


  • Každý súboj definuje tvoju postavu.
  • Masívny zoznam DC hrdinov: Hráči si môžu vybrať z doposiaľ najväčšieho zoznamu postáv, ktorý bol kedy ponúknutý v bojovej hre – od klasických obľúbencov, ako je Batman, Superman, The Flash, Aquaman, Wonder Woman a Blue Beetle, až po ohromujúcich nových zloduchov ako sú Atrocitus alebo Gorilla Grodd.
  • Epický príbeh ako zo strieborného plátna: Injustice 2 je pokračovanie príbehu z hry Injustice: Gods Among Us, kde sa Batman a jeho spojenci pokúšajú o nastolenie kľudu v spoločnosti.
  • Vytvorené štúdiom NetherRealm, tvorcami bestselleru a veľa krát ocenenej hry Mortal Kombat.
  •  

Foto & Video