Journey to the Savage Planet

Bonus: Tuba slizu
Dátum vydania: 31.01.2020 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 984082 /
Záruka: 2 roky
Vitaj v priekopníckom programe! V tejto optimistickej a farebnej kooperačnej hre hráš za najnovšieho regrúta Kindred Aerospace. Vysadia ťa na neznámej planéte s minimom vybavenia a bez reálneho plánu, a tak musíš objavovať, katalogizovať mimozemskú flóru a faunu a rozhodnúť, či je táto planéta vhodná na ľudské osídlenie.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
Edícia
Standard Edition
26.99 €
Predobjednávka
26.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
GLS 31.01.2020
Zásielkovňa 31.01.2020
Slovenská Pošta - na adresu 31.01.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Journey to the Savage Planet Journey to the Savage Planet
Xbox ONE Fyzická kópia
Predobjednávka
26.99 €

Podrobné informácie


Journey to the Savage Planet

Vitaj v priekopníckom programe! V tejto optimistickej a farebnej kooperačnej hre hráš za najnovšieho regrúta Kindred Aerospace. Vysadia ťa na neznámej planéte s minimom vybavenia a bez reálneho plánu, a tak musíš objavovať, katalogizovať mimozemskú flóru a faunu a rozhodnúť, či je táto planéta vhodná na ľudské osídlenie. Ale možno že nie si prvý, kto na túto planétu vkročil ... Hor sa za dobrodružstvom! Veľa šťastia - a pozor na ten sliz!


  


HERNÝ OBSAH:

  • Kooperácia pre 2 hráčov - Hraj sólo alebo pozvi kamaráta.
  • Skúmaj, bojuj a katalogizuj - Preskúmaj 4 rôzne biómy na planéte AR-Y 26. Skenuj a katalogizuj mimozemskú flóru a faunu vlastným tempom. Objav cez 30 tvorov, z ktorých každý vykazuje jedinečné správanie, hrozby a zručnosti. Plň úlohy založené na hráčoch a objavuj pritom stovky zberateľských predmetov a tajomstiev.
  • Vylepšuj a postupuj - Získaj prístup k novým oblastiam tým, že si budeš vylepšovať vybavenie. Tvoja verná 3D tlačiareň premení všetok starý vesmírny odpad, na ktorý narazíš, na užitočné predmety!
  • Odhaľ tajomstvo - Si skutočne sám? Vyrieš záhadu a dokonči svoj prieskum planéty.


Foto & Video