Kinect Steel Battalion: Heavy Armor

Bazár
Vyšlo: 25.09.2012 /
Kód produktu: P14304 /
Záruka: 2 roky
Platforma
Xbox 360
14.99 €
14.99 €
Kinect Steel Battalion: Heavy Armor Kinect Steel Battalion: Heavy Armor
Xbox 360 Fyzická kópia 14.99 €

Podrobné informácie

Steel Battalion, neuveriteľne realistická akčná hra od Capcomu. prichádza na Xbox 360 s ovládaním pomocou senzoru Kinect. 

V roku 2082 superveľmoci o nadvládu nad svetom bojujú konvenčnými len zbraňami. Osudový zvrat nastal, keď bola americká armáda donútená začať obrovskú operáciu na vlastnom území. V ére bez polovodičov je Vertical Tank mocnou zbraňou, ktorá ovplyvní smerovanie konfliktu. Ako poručík Powers sa stanete veliteľom takéhoto ozbrojeného kolosu a zažijete akciu na bojových poliach po celom svete.

Spolupracujte s hernou posádkou VT, alebo spojte svoje sily online s inými hráčmi a odomknite nové vylepšenia pre svoj Vertikálny Tank. Steel Battalion Heavy Armor ponúka nevídané možnosti ovládnia a interakcie. Pre pohyb tanku, mierenie a strieľanie použijete klasický herný ovládač a ďalšie dôležité akcie sprostredkuje Kinect prostredníctvom pohybu vásho tela. Kinect vám tiež umožní interakciu s posádkou tanku - od upokojenia spanikáreného člena, až po 'high-five' po úspešnom splnení misie.