\Kingdom Come: Deliverance 2

Pokračování velmi úspěšného prvního dílu Kingdom Come Deliverance, který vyšel v roce 2018. Nyní navážeme, zůstaneme v 15. století a přesuneme se do občanské války v Čechách. Přesné datum vydání sice ještě není známo, ale už víme, že hra bude obsahovat české titulky i český dabing. Klikni na „více“ a pokračuj ve čtení.

Kingdom Come Deliverance 2

  • Veľmi očakávané pokračovanie hry z Warhorse Studios, ktoré bolo založené v roku 2013 skúseným vývojárom Danielom Vávrom, autorom legendárnych hier Mafia a Mafia II.
  • Realistické akčné RPG z pohľadu prvej osoby, v ktorom sa môžeš vžiť do obdobia 15. storočia a robiť všetko, čo v tom čase robiť išlo. Šermuj, strieľaj z luku, jazdi na koni, upravuj a vylepšuj svoju zbroj, čítaj knihy, alebo napríklad popíjaj v krčme. Tiež môžeš okrádať ostatných obyvateľov a utekať pred strážami alebo sa len túlať nádhernou českou krajinou.

Príbeh Kingdom Come Deliverance 2:

Príbeh sa odohráva v 15. storočí uprostred chaosu občianskej vojny v Čechách. Hlavnou postavou je opäť Henrich zo Skalice. Hra nadväzuje na prvý diel, napriek tomu podľa autorov nie je nutné ho poznať, rekapitulácia v úvode hry ťa hneď zasvätí. Môžeš teda pokojne začať druhým dielom. Tvoje činy budú utvárať Henrichov osud aj správanie okolitého sveta.

Herný svet Kingdome Come:

Tešiť sa môžeš aj na viac hraných záberov, celkom by malo byť v hre vyše 5 hodín cutscén. Český Raj s dominantným hradom Trosky a Kutná Hora sa stali inšpiráciou rozsiahlych herných máp, aj miestami, kde hra vznikala.Herné prostredie je veľmi realistické a dobre prepracované, ponúka desiatky hodín zábavy. Ako hráč budeš mať veľkú slobodu voľby, ako sa budeš správať a čo budeš robiť.Pokiaľ máš rád realistické hry s úplným prepracovaním do posledného detailu, KCD 2 je hra, ktorú si jednoducho musíš zahrať.

viac menej