LEGO hry

O LEGO hrách
LEGO Worlds
LEGO Undercover
Ďalšie LEGO hry
Herné doplnky

LEGO hry

LEGO hry sú najlepšou voľbou, pokiaľ si chce poriadne zahrať celá rodina. Vyznačujú sa veľkou zábavnosťou, streleným scenárom a parodickým nádychom, ktorý si robí žarty z pôvodnej predlohy a situácií, ktoré sa môžu prihodiť iba postavičkám stvorených z kociek. Tak si vyber obľúbené filmové, komixové, alebo herné univerzum a uži si parádnu výzvu so svojimi najbližšími!

LEGO Worlds

Vytváraj všetko, čo si len dokážeš predstaviť a urči tak podobu tvojho dobrodružstva v hre LEGO Worlds! V hre LEGO Worlds sa hráči vydajú na vzrušujúcu cestu rozľahlým otvoreným svetom vytvoreného z LEGO kociek.

Vďaka absolútnej slobode, ktorú hra ponúka, budeš môcť vytvoriť čokoľvek, čo ťa len napadne – či už sa jedná o úpravu postáv, objavovanie sveta v najrôznejších vozidlách alebo stavbu budov a iných štruktúr.

LEGO Undercover

Dátum vydania: 07. 04. 2017

V hre LEGO City Undercover prenasleduje Chase McCain, policajt v utajení, nebezpečného zločinca Rexa Furyho. Ten totiž spustil poslednú vlnu zločinu v LEGO City. Spolu s Chasom sa vydáte na pátranie do ulíc otvoreného mesta, ktoré je celé postavené z LEGO kociek.

Staň sa super policajtom a postav kriminálnikov pred spravodlivosť. LEGO CITY Undercover hráčom ponúka všetko, čo si už hráči s LEGO videohrami spájajú: klasický herný systém, veľa akcie, jedinečný humor a ešte oveľa viac. V tomto akčnom titule sa spolu miešajú prvky plošinovky, hádanky, prieskum, boj, HD grafika a originálny príbeh plný vtipov. K dispozícii je veľké množstvo vzrušujúcich misií, cez 100 dostupných vozidiel a množstvo postáv, ktoré je možné postupne sprístupniť. Vďaka tomu je LEGO CITY skutočne rušným mestom!

LEGO Star Wars: The Force Awakens

Tridsať rokov po zničení druhej Hviezdy smrti posledný jedi Luke Skywalker zmizol a Prvému rádu nič nebráni v zničení poslednej hrozby, ktorú predstavujú rebeli vedení princeznou Leiou.

Ako sme už u LEGO hier zvyknutí, tešiť sa môžete na humorné spracovanie príbehu sveta Star Wars, ktorý pobaví všetky vekové kategórie.

LEGO Marvel Avengers

Všetci agenti SHIELDU pozor! Príchod nových LEGO Avengers sa nezadržateľne blíži! Naverbujte do svojho tímu nových aj starých hrdinov a spoločne sa postavte zlu, ktoré na vás čaká!

LEGO Jurassic World

Vydaj sa do Jurského parku – unikátneho zábavného strediska, v ktorom príroda dala dohromady tvory, oddelené časovou priepasťou niekoľko miliónov rokov. V tejto hre si budeš môcť naplno užiť príbehy všetkých štyroch filmov, ktoré v dobe svojho vydania spôsobili úplnú senzáciu. Tak čo – trúfneš sa postaviť tvárou v tvár T-Rexovi a hladným velociraptorom?

LEGO Movie

Pripomeň si udalosti, ktoré sa stali vo filme LEGO príbeh, ktoré rozprávajú o Emmetovi – najobyčajnejšom chalanovi pod slnkom, ktorý je ale zhodou okolností považovaný za jediného možného záchrancu planéty. Je navzdory svojej vôli odvedený do spoločenstva cudzincov, ktorí sa musia vydať na veľkolepú výpravu, ktorej cieľom je poraziť zlého tyrana. Kocky budú lietať vzduchom, bránica sa bude triasť pod náporom vtipov, ale hlavne – hrať sa to bude parádne, tak ako vždy.

Ďalšie LEGO hry

Poznajte úžasné LEGO dobrodružstvá v kockovanom svete. Pripravte sa na pána Prsteňov, Superhrdinov od Marvelu, Hviezdne vojny, Harryho Pottera a veľa ďalších.

LEGO herné doplnky

V ponuke máme aj veľa herných doplnkov na motívy LEGO. Či už sa jedná o kľúčenky, baterky, tričká a ďalšie užitočné vecičky, s ktorými dáš na obdiv svoju náklonnosť k tejto legendárnej stavebnici.