LEGO Ninjago Movie Videogame

Bazár
Kód produktu: P84976 /
Záruka: 2 roky
Hra Lego Ninjago Movie Video Game umožní hráčom preniknúť do sveta nového animovaného dobrodružstva z filmu Lego Ninjago Movie. Úlohou hráča bude preraziť si cestu skrz vlny nepriateľov ako obľúbený ninjovia Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane a Master Wu a ochrániť ich domovský ostrov Nonjago pred zloduchom Lordom Garmadonom a jeho žraločou armádou.
Platforma
PlayStation 4
14.99 €
14.99 €
LEGO Ninjago Movie Videogame LEGO Ninjago Movie Videogame
PlayStation 4 Fyzická kópia 14.99 €

Podrobné informácie

 

 

 

LEGO Ninjago

 

Hra Lego Ninjago Movie Video Game umožní hráčom preniknúť do sveta nového animovaného dobrodružstva z filmu Lego Ninjago Movie. Úlohou hráča bude preraziť si cestu skrz vlny nepriateľov ako obľúbený ninjovia Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane a Master Wu a ochrániť ich domovský ostrov Nonjago pred zloduchom Lordom Garmadonom a jeho žraločou armádou. A aby boli toho schopní, musia sa naučiť ovládať umenie Ninja náuky, vďaka ktorej získajú množstvo užitočných zručností, ako je napríklad beh po stenách, vysoké skoky a možnosť trénovať s ostatnými priateľmi ostrova a zlepšovať si tak svoje bojové Ninja schopnosti. Hráči tak môžu využiť mocnú silu Spinjitzu a brániť tak ostrov spoločnými silami.

  


HERNÝ OBSAH:

 

  • Na motívy akčného filmu: Hráči si môžu zvoliť, za ktorého obľúbeného hrdinu z filmu budú hrať a zažiť tak filmový príbeh na vlastnú kožu.
  • Ovládni bojové umenie Ninja: Hráči postupujú naprieč ostrovom s otvoreným svetom za využitia množstva unikátnych schopností, ktoré im pomôžu postaviť sa nepriateľom a ubrániť mesto Ninjago.
  • Vzrušujúce nové lokácie: Hra ponúkne 8 rozsiahlych akčných lokácií založených na príbehu filmu Lego Ninjago Movie a v každej z nich hráči nájdu unikátne „Challenge Dojo", ktoré podrobia ich schopnosti pravidelnému testovaniu.
  • Bojové mapy: Hráči sa môžu postaviť svojim priateľom v celkom štyroch odlišných lokálnych split-screen herných módoch pre až 4 hráčov.

Foto & Video