Lords of the Fallen

Bazár
Kód produktu: P40489 /
Záruka: 2 roky
Lords of the Fallen je akčnou fantasy hrou od štúdia Deck13.
Platforma
PlayStation 4
19.99 €
19.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Lords of the Fallen Lords of the Fallen
PlayStation 4 Fyzická kópia 19.99 €

Podrobné informácie

Lords of the FallenLords of the Fallen je akčnou fantasy hrou, ktorá sa zameriava skôr na schopnosti hráčov v súbojoch, než na rozmanitý príbeh. Ponúkne však prepracovaný súbojový systém a skutočnú výzvu pre každého hráča. Podobne ako v hre Dark Souls bude nutné obozretné sledovanie nepriateľa a jeho útokov a využiť príležitostí, ktoré nepriateľ ponúkne k vlastnému útoku. Súboj by mal byť akčný a plynulý a chýbať nebudú ani potýčky s mocnými bossmi. Hru vyvíja štúdio Deck13, ktoré založil Tomasz Gop - jeden z hlavných vývojárov prvých dvoch dielov fantasy RPG hry Zaklínač (The Witcher).


Lords of the Fallen Limitovaná ediceČo nás čaká?

  • Okolo 11 bossov - gigantických beštií.
  • Tri základné povolania: Warrior, Rogue, Cleric.
  • V priebehu hry budete nútení urobiť niekoľko dôležitých rozhodnutí, ktoré budú ovplyvňovať ako svet okolo Vás, tak postavu a príbeh samotný.
  • V hardcore RPG Lords of the Fallen budete ovládať postavu hlavného hrdinu Harkyna, ktorý sa snaží zastaviť zdanlivo nezastaviteľné mocné sily.
  • Pripravte sa na nebezpečný svet a ešte smrtelnejších protivníkov. Pokiaľ máte radi výzvy (a hry typu Dark Souls), tak je táto hra určená práve Vám!
Foto & Video