Luigi’s Mansion 3

Bonus: Kľúčenka a samolepky
Dátum vydania: 31.10.2019 /
Lokalizácia: Anglická verzia /
Kód produktu: 98598 /
Záruka: 2 roky
Luigi sa vydáva s bratom Mariom a priateľmi na snovú dovolenku, keď dostane pozvánku do luxusného hotela. Jeho sen sa však rýchlo zmení na nočnú moru, keď King Boo odhalí, že to všetko bola len zámienka na chytenie Maria a priateľov.
Platforma
Nintendo Switch
Edícia
Standard Edition
59.99 €
Predobjednávka
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 31.10.2019
GLS 31.10.2019
Slovenská Pošta - na adresu 31.10.2019
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Luigi’s Mansion 3 Luigi’s Mansion 3
Nintendo Switch Fyzická kópia
Predobjednávka
59.99 €

Podrobné informácie

Luigi sa vydáva s bratom Mariom a priateľmi na snovú dovolenku, keď dostane pozvánku do luxusného hotela. Jeho sen sa však rýchlo zmení na nočnú moru, keď King Boo odhalí, že to všetko bola len zámienka na chytenie Maria a priateľov. S pomocou profesora E. Gadda sa ustrašený hrdina Luigi vydáva na chodby strašidelného hotela a jeho úlohou je zachrániť, čo sa dá. Našťastie bude mať po roku Poltergust G-00, s ktorým odfúkne obranu duchov, alebo zavolá Gooigiho - svoje zelené dvojča, ktorý mu pomôže s prekážkami, s ktorými by si sám neporadil.

Prepínaj medzi Luigi a Gooigim v režime pre jedného hráča, alebo si uži kooperáciu s kamošom. Pre viac frenetickú akciu sa pokús splniť úlohy na čas v režime ScareScraper. V ňom si to môže rozdať až 8 hráčov na 4 systémoch Switch.