Mafia Trilogy

Dátum vydania: 25.09.2020 /
Lokalizácia: České titulky /
Kód produktu: 984868 /
Záruka: 2 roky
Preži príbeh pravého gangstra naprieč 3 odlišnými obdobiami organizovaného zločinu v Amerike. Objav túto legendárnu trilógiu! Motív rodiny, sily a rešpektu prestupujú všetkými hrami z Mafia: Trilogy, ale motivácie hlavných hrdinov sú rôzne - od jednoduchej snahy cez neutíchajúcu chamtivosť až po pomstu.
Platforma
PlayStation 4
PlayStation 4 Xbox ONE
Edícia
Standard Edition
54.99 €
Predobjednávka
54.99 €
Ako a kedy ti dodáme tovar
Zásielkovňa 25.09.2020
Najvýhodnejšie doručenie až domov 25.09.2020
Slovenská Pošta - na adresu 25.09.2020
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Mafia Trilogy Mafia Trilogy
PlayStation 4 Fyzická kópia
Predobjednávka
54.99 €

Podrobné informácie

Mafia

Pripomeň si tri rôzne éry organizovaného zločinu v Amerike, vďaka verziám DEFINITIVE EDITION všetkých troch hier zo série Mafia.

Novo oznámené verzie Definitive Edition hier Mafia, Mafia II a Mafia III ti umožnia žiť ako gangster počas troch rôznych ér organizovaného zločinu v Amerike. Môžeš si ich zaobstarať všetky v rámci Mafia: Trilogy, ktorá je dostupná na Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Herný obsah:

  • Mafia: Definitive Edition – je kompletný remake pôvodnej hry, ktorá sa dočkala všeobecne kladného prijatia v roku 2002 a ktorá vylepšuje obľúbenú klasiku vo všetkých možných smeroch. Tento remake, ktorý od základov rekonštruovalo štúdio Hangar 13, je vernou, ale rozšírenou verziou s podporou 4K a HDR a prináša nielen výrazné vylepšenia grafiky a hrateľnosti originálu, ale tiež nadväzuje na cenami ovenčený príbeh a pridáva do mesta Lost Heaven zo 30. rokov nové funkcie ako motorky a zberateľské predmety.
  • Mafia II: Definitive Edition – s láskou remastrovaná verzia obľúbenej hry z roku 2010 s výrazne vylepšenou grafikou a zvukmi.
  • Mafia III: Definitive Edition - prináša všetky príslušné príbehovej doplnky a množstvo ďalších bonusových predmetov.

 

Motív rodiny, sily a rešpektu prestupujú všetkými hrami z Mafia: Trilogy, ale motivácie hlavných hrdinov sú rôzne - od jednoduchej snahy cez neutíchajúcu chamtivosť až po pomstu.