Mass Effect Andromeda

Bazár
Kód produktu: P44004 /
Záruka: 2 roky
Mass Effect: Andromeda sa odohráva v galaxii Andromeda. Časovo zasadená dlho po udalostiach pôvodnej trilógie. Hrať budeme za ľudskú postavu, pričom si samozrejme budeme môcť vybrať pohlavie. Očakávať môžeme nový tím spolubojovníkov, s ktorým budeme môcť nadväzovať bližšie vzťahy.
Platforma
Xbox ONE
Xbox ONE PlayStation 4
8.99 €
8.99 €
Rezervácia tovaru v kamenných predajniach
Zvoľ si predajňu, ktorú máš po ruke a rezervuj si v nej tovar. Akonáhle obdržíš SMS alebo email, tak sa preň môžeš zastaviť.

loader
Zobraziť predajne
Zavrieť
Mass Effect Andromeda Mass Effect Andromeda
Xbox ONE Fyzická kópia 8.99 €

Podrobné informácie

 

mass effect preorder

Mass Effect: Andromeda sa odohráva v galaxii Andromeda. Časovo zasadená dlho po udalostiach pôvodnej trilógie. Hrať budeme za ľudskú postavu, pričom si samozrejme budeme môcť vybrať pohlavie. Očakávať môžeme nový tím spolubojovníkov, s ktorým budeme môcť nadväzovať bližšie vzťahy. Takže klasický BioWare štýl. Vozidlo z traileru je samozrejme nové a vylepšené Mako, ktoré sa teraz pyšní novým menom – Nomad.


Tentoraz sa ocitneme v úlohe vodcu armádne vycvičených prieskumníkov a rozhodneme o osude ľudskej populácie v tejto nehostinnej galaxii, ktorú obývajú národy, čo sa na ľudstvo, čo by na kolonizátora pozerajú skrz prsty.

V multiplayeri sa následne staneme členmi síl APEX a budeme sa môcť ponoriť do kooperácie až 4 hráčov naraz. Svoje schopnosti otestujeme vo Výzvach a objavíme prostredia, v ktorých budeme musieť získať informácie a eliminovať nepriateľské ciele. Úlohou bude tak isto získať rôzne suroviny, za ktoré si budeme môcť nakúpiť vylepšenia pre naše postavy. Ďalšou novinkou je prítomnosť zbrusu nového módu Strike Teams, ktorý nám pomôže získať ďalšie bonusy do multiplayeru a do kampane pre jedného hráča.Herný obsah:

 

  • Staňte sa prieskumníkom - Preskúmajte galaxiu skrz na skrz. Odhaľte tajomstvo Andromedy a mimozemských obyvateľov, zatiaľ čo sa budete snažiť nájsť nový domov pre ľudskú populáciu.
  • Univerzum Mass Effect sa vracia - vašou úlohou bude viesť ľudstvo, ktoré sa snaží nájsť nový domov, potom, čo sa Zem stala neobývateľnou. Nový diel sa bude opäť točiť okolo stretávania nových charakterov, ktorý sa ocitli v epickej vesmírnej ságe, naplnenej tajomstvom uprostred galaktického konfliktu.
  • Bojujte ako nikdy predtým - Bojujte so svojím tímom proti hrôzu naháňajúcim nepriateľom a príšerám. Tešiť sa môžete na vychytávky, ako je zničiteľné prostredie, vyššie skoky a zbrusu nové zbrane a skilly - vďaka ktorým bude boj zaujímavejší a taktickejší.
  • Hrajte tak, ako chcete - Vytvorte si hrdinu na svoj obraz s úžasnými zbraňami, silami a technológiou. Vďaka tomu budete môcť prežiť proti silným mimozemšťanom, ktorý sa váš postup snažia zastaviť za každú cenu.
Foto & Video